8 המלצות WINNER ליום שבת

משחק הכרעה בליגת המשנה באנגליה, משחק ההכרעה בין כפ"ס לרמת גן, משחקי הליגה הספרדית השנייה, משחקי ידידות וכמובן גמר ליגת האלופות בהמלצות ה-WIINER היומיות שלנו

שבת 22 מאי 2010
מור רכס

 משחק מספר 17 : בלקפול – קרדיף: שתי הקבוצות מגיעות לגמר הפלייאוף בכושר מצוין ובהחלט צפוי לנו גמר מרתק שבסופו תקבע העולה האחרונה לפרמייר ליג. בלקפול שסיימה את העונה הסדירה במקום השישי, הפסידה רק פעם אחת בתשעת המשחקים האחרונים מתוכם ניצחה בשמונה וסיימה בתיקו פעם אחת מול בריסטול סיטי. בחצי הגמר גברה על נוטינגהאם פורסט במפגש כפול כשבפעם הראשונה ניצחה 1:2 ובשנייה ניצחה 3:4.גם קרדיף שסיימה את העונה הסדירה במקום הרביעי הפסידה פעם אחת בתשעת המחזורים האחרונים, ניצחה בשישה וסיימה פעמיים בתיקו. בחצי הגמר גברה על לסטר במפגש כפול מותח ומרתק שהוכרע רק בבעיטות הכרעה מ 11 מטרים. למרות הדרך הנהדרת שקרדיף עברה עד עתה בלקפול היא זאת שתעלה בסופו של דבר לפרמייר ליג. ההימור: 1 (יחס 2.85)


משחק מספר 35: הפועל כפר סבא – הפועל רמת גן: משחק הפלייאוף בין כפר סבא שסיימה במקום השלישי בליגה הלאומית. לבין רמת גן שסיימה שלישית מהסוף בליגת העל. השחקנים המודרכים על ידי תומר קשטן סיימו בצורה לא כל כך טובה את העונה ורק ניצחון במחזור האחרון מול עירוני רמת השרון הבטיח לה מקום בפלייאוף. גם הפועל רמת גן לא הציגה עונה טובה, ורק במחזור האחרון ניצלה מירידה אחרי שניצחה את הנוער של אחי נצרת בתוצאה 0:7. הבדלי הליגות יורגשו במפגש , חניכיו של יובל נעים ינצחו. ההימור: 2 (יחס 1.75)


משחק מספר 39 : אלבסטה – קורדובה: משחק חשוב מאוד לאלבסטה מהתחתית וניצחון בו ירחיק אותה משמעותית מהקו האדום. המקומיים לא הפסידו בשמונת המחזורים האחרונים מתוכם ניצחו בשלושה וסיימו עוד חמישה בתיקו. קורדובה במקום העשירי כבר מזמן סיימה את העונה והיא רחוקה מספיק גם ממאבקי הצמרת וגם ממאבקי התחתית. האורחים השיגו רק נקודה אחת בשלושת המחזורים האחרונים ורק נקודת חוץ אחת בארבעת משחקי החוץ האחרונים כך שבמשחק זה שאלבסטה חייבת את הנקודות קשה לדמיין תסריט אחר מלבד ניצחון ביתי שלה. ההימור: 1 (יחס 1.80)


משחק מספר 40: סלטה ויגו – לאס פאלמאס: משחק מהחלק התחתון של הטבלה שכל קבוצה יודעת שהפסד יקרב אותה משמעותית אל הקו האדום. סלטה ויגו שזכורה לנו היטב מתקופת חיים רביבו דעכה בשנים האחרונות לליגה השנייה והיא לא מצליחה להתרומם. התכולים מגליסיה ממוקמים במקום הארבעה עשר רק 5 נקודות מעל הקו האדום. ויגו השיגה 7 נקודות בשלושת משחקי הבית האחרונים ובהחלט היא נמצאת במגמת עלייה. לאס פאלמאס ממוקמת מקום אחד מתחת לויגו במקום החמישה עשר וגם היא מרחוקת רק 4 נקודות מהקו האדום. האורחים ניצחו במשחק החוץ האחרון שלהם את ויאריאל ב' בתוצאה המרשימה 5:2 וזאת לאחר שלושה הפסדי חוץ רצופים. משחק התחתית יסתיים בניצחונם של המקומיים שיסבכו את פאלמאס בתחתית. ההימור: 1 (יחס 1.70)


משחק מספר 42: קסטיון – הואסקה: משחק תחתית בין קסטיון נועלת הטבלה שכנראה השלימה עם ירידתה, להואסקה שנמצאת רק נקודה אחת מעל הקו האדום. למרות שהמקומיים כבר מזמן ירדו לליגה השלישית. הם לא הפסידו בארבעת המחזורים האחרונים מתוכם סיימו שלוש פעמים בתיקו ועוד פעם אחת בניצחון, גם במשחקי הבית קסטיון מציגה מצוינת לאחרונה. ובארבעת משחקי הבית האחרונים השיגה 10 נקודות. הואסקה שחייבת את הנקודות כמו אוויר לנשימה השיגה רק נקודה אחת בחמשת המחזורים האחרונים, וגם במשחקי החוץ היא לא פוגעת לאחרונה. אחרי שהשיגה רק ניצחון בודד בששת משחקי החוץ האחרונים. משחק התחתית יקטע תקופה איומה מבחינתה והיא תנצח את קסטיון ותנעץ עוד מסמר בארון הירידה שלה לליגה השלישית. ההימור: 2 (יחס 2.65)

משחק מספר 44: קרטחנה – לבאנטה: משחק צמרת על 6 נקודות בין קרטחנה במקום השלישי ללאבנטה במקום השני. המקומיים השיגו 7 נקודות בשלושת משחקי הבית האחרונים וניצחון במשחק הצמרת יכול להעלות אותם מעל לבאנטה ולהציב אותן במרחק של נקודה מהמקום הראשון. האורחים שעד לא מזמן שיחקו בליגה הבכירה הפסידו רק פעם אחת בשמונת המחזורים האחרונים מתוכם ניצחו בשישה משחקים וסיימו פעם אחת בתיקו במחזור האחרון מול אלבסטה. משחק הצמרת המרתק יסתיים בחלוקת נקודות. ההימור:  X (יחס 2.65)


משחק מספר 47: טורקיה – צ'כיה: משחק ידידות בין שתי נבחרות מצוינות שלא השכילו לעלות למונדיאל. הטורקים היו בבית די קשה הכולל נבחרות כמו ספרד, בוסניה ובלגיה הפסידו בביתם רק פעם אחת בעשרת המשחקים האחרונים, וגם הפסד זה היה לאלופת אירופה ספרד. הצ'כים גם הם כשלו בקמפיין המונדיאל האחרון למרות סגל שחקנים מצוין הכולל שחקנים כמו פטר צ'ך, גריקרה, ינקולובסקי מודריץ' רוזיסקי והרשימה רק נמשכת. הסיבה לכישלונם של הצ'כים היא ללא ספק היכולת החלשה במשחקי החוץ. ניצחונם האחרון במשחק חוץ היה אי שם ב 2008 מול סאן מרינו החלשה. מלבד ניצחון זה הם לא ניצחו בעשרת משחקי החוץ האחרונים מתוכם סיימו חמש פעמים בתיקו ועוד חמש פעמים הפסידו. למרות שמבחינת איכות, הסגל של האורחים הרבה יותר איכותי אך יכולת החוץ האיומה תתבטא גם במפגש זה והטורקים ינצחו. ההימור: 1 (יחס 2.30)


משחק מספר 56: באיירן מינכן – אינטר: אומנם מעטים ציפו למצוא דווקא את שתי הקבוצות הללו בגמר הצ'מפיונס, אך שבראשם של הגרמנים עומד ואל חאל, ובראשם של האיטלקים עומד מוריניו, תמונת הגמר פתאום מתבהרת לנו. שתי הקבוצות הגיעו עם המון טקטיקה שבעזרתה התגברו על קבוצות שאומנם משחקות כדורגל הרבה יותר איכותי אך מה שניצח במפגשים אלו הייתה שיטת המשחק. גם  במשחק זה לא צפוי לנו יותר מדי כדורגל וסביר מאוד להניח ששתי הקבוצות קודם כל יחשבו על איך לא לספוג ורק אחר כך יחשבו איך לגנוב שער. במשחק טקטי שכזה הייתי הולך על תיקו ואנדר בשערים. ההימור: X (יחס 2.80)
 

 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק