מיליטו חגג. מוריניו הודיע שהוא עוזב

ז'וז'ה מוריניו הודיע כי הוא עוזב את אינטר אחרי הזכייה בליגת האלופות: "פשוט ידעתי שנזכה בטרבל, אבל אני סיימתי את דרכי כאן". דייגו מיליטו חגג את הצמד: "זה רגע של פעם בחיים". ואן חאל: "עשינו עונה אדירה, היינו ראויים לזכיה"

יום ראשון 23 מאי 2010
שלמה חסיד
 אינטר מילאנו ומאמנה ז'וז'ה מוריניו חגגו ארוכות את הזכיה בטרבל אחרי הניצחון 0:2 בגמר ליגת האלופות על באיירן מינכן. מוריניו נראה מאושר, הפריח נשיקות וחילק חיבוקים לכל מי שעבר לידו באזור חדר ההלבשה הצוהל של אינטר.

מוריניו שמח על הזכיה והודיע כי הוא עוזב את אינטר: "היתה לי הרגשה טובה לפני המשחק, הרגשה של ניצחון, בתוך תוכי לא רק קיוויתי שנזכה, פשוט ידעתי את זה. באנו ועשינו את שלנו. נכנסנו להיסטוריה, ואני כל כך מאושר. עכשיו אני רק רוצה לשמוח ולא לחשוב על כלום. אני עשיתי את שלי במועדון ועכשיו אני אעזוב למקום אחר".

דייגו מיליטו שכבש צמד אמר: "זה בלי ספק הרגע הגדול בקריירה שלי. שיחקנו כמו גברים והגביע הזה הגיע לנו יותר מכל קבוצה אחרת. אינטר זה מועדון ענק עם אוהדים ענקיים שראויים להיות אלופי אירופה עשינו את זה בזכות. אני מאושר שנפל בחלקי כבוד כל כך גדול, להבקיע צמד במשחק כזה. זה רגע של פעם בחיים".

המאמן המפסיד לואיס ואן חאל אמר: "ברכות למוריניו ואינטר על הזכיה, אבל הגיע לנו לנצח הערב. היינו טובים יותר, אבל הכדור פשוט לא נכנס לנו וזה קורה. אני חושב שהיה גמר קלאסי, לתפארת ליגת האלופות. אנחנו מתנחמים בדאבל שהשגנו בגרמניה, ומסיימים את העונה הזאת עם טעם טוב בפה".

בסטיאן שווישטייגר חתם: "קשה מאוד לשחק מול אינטר, ועוד יותר קשה לרדוף אחריה. השער הראשון של מיליטו שינה את מהלך המשחק. היינו טובים יותר, אבל הם גנבו שער ואחרי זה המשחק כבר לא היה אותו הדבר. כל הכבוד לאוהדים הנהדרים שלנו שנתנו לנו דחיפה אדירה. הם כל כך ראויים לתואר הזה, ונשתדל לזכות בו בשנה הבאה".    

צילומים: GETTYIMAGES

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק