8 המלצות WINNER ליום ראשון

משחק ידידות בין יוון לצפון קוריאה, משחקים מדרום אמריקה, משחקי הליגה הספרדית השנייה ועוד בהמלצות ה-WIINER היומיות שלנו

יום ראשון 23 מאי 2010
מור רכס

 משחק מספר 15:  ויאריאל ב' – נסטיק: שתי הקבוצות נמצאות במרכז הטבלה אך למקומיים עדיין סיכוי לא רע בכלל לחבור לאחות הבוגרת בליגה הבכירה בסיום העונה. הצוללת הצהובה ב' הנמצאת במקום השביעי רחוקה רק 4 נקודות מקרטחנה במקום השלישי ממנו עולים. מלבד הפסד הבית האחרון ללאס פאלמס המקומיים לא הפסידו משחק בית במשך שלושה עשר משחקים מתוכם ניצחו בשמונה וסיימו עוד חמישה בתיקו. נסטיק ממוקמת במקום האחד עשר והיא למעשה סיימה את העונה. מה שמפתיע בקבוצה הקטנה השוכנת למרגלות ברצלונה הוא שאת מרבית הנקודות בתקופה האחרונה היא אוספת דווקא מחוץ לביתה. בששת משחקי החוץ האחרונים הפסידה נסטיק רק פעם אחת, סיימה בתיקו שלוש פעמים וניצחה פעמיים. למרות רקורד החוץ הלא רע בכלל המקומיים ינצחו וימשיכו במירוץ העלייה. ההימור: 1 (יחס 1.65)


משחק מספר 16: ראיו וייקאנו – סלמנקה: משחק תחתית נוסף של 6 נקודות בין וייקאנו במקום השלושה עשר שרחוקה רק 5 נקודות מהקו האדום. לסלמנקה במקום השמונה עשר שנמצאת מעל הקו האדום רק בזכות הפרש שערים עדיף. וייקאנו לא קבוצה כל כך יציבה ואי אפשר לחזות את תוצאותיה גם בבית וגם בחוץ. בארבעת משחקי הבית האחרונים המקומיים הפסידו פעמיים וניצחו פעמיים כשכל שבוע הם נעו בין ניצחון להפסד. סלמנקה שלפני כמה שנים הייתה מעון הישראלים בליגה השנייה הספרד, ניצחה במחזור האחרון לאחר שלושה הפסדים רצופים ובמפגש מול וייאקנו היא תמשיך במומנטום זה ותנצח את משחק החוץ הקשה. ההימור: 2 (יחס 3.85)


משחק מספר 27:  קאדיס – מורסיה: בדומה לעוד הרבה משחקים במחזור זה, גם המפגש הזה הוא מפגש תחתית על 6 נקודות בו שתי הקבוצות ממוקמות מתחת לקו האדום. קאדיס במקום התשעה עשר הפסידה רק פעם אחת בחמשת המחזורים האחרונים, ולמרות מיקומה הנמוך בטבלה היא קבוצת בית מצוינת, ובשבעת משחקי הבית האחרונים היא סיימה שלוש פעמים בתיקו וניצחה בעוד ארבעה. מורסיה שנמצאת מקום אחד מתחת למקומיים לא ניצחה בחמשת המחזורים האחרונים, מתוכם הפסידה פעמיים וסיימה עוד שלוש פעמים בתיקו. גם בשלושת משחקי החוץ האחרונים השיגה מורסיה רק נקודה אחת וקשה להאמין שדווקא מול קאדיס הביתית היא תנצח. ההימור: 1 (יחס 1.90)

 
משחק מספר 28: רקראטיבו הואלבה – הרקולס: משחק שחשוב אך ורק לאורחים שבמקרה של ניצחון יוכלו לטפס עד למקום השני. רקראטיבו מהמקום התשיעי סיימה את העונה ובשלושת משחקי הבית האחרונים הפסידה שלוש פעמים. הרקולס במקום הרביעי יודעת שיריבותיה לצמרת נפגשות זאת מול זאת במפגשים פנימיים וניצחון כאן בהחלט יכול לתת לה דחיפה אדירה להמשך הדרך. האורחים למרות מיקומם הגבוה לא מצליחים להתעלות על עצמם במשחקי החוץ ובשבעת משחקי החוץ האחרונים לא ניצחו אפילו פעם אחת מתוכם הפסידו שלוש פעמים וסיימו בעוד ארבעה משחקים בתיקו. למרות יכולת החוץ החלשה מול רקראטיבו הלא יציבה הם יעשו את העבודה ויטפסו במעלה הטבלה. ההימור: 2 (יחס 2.40)

משחק מספר 30: יוון – צפון קוריאה: משחק ידידות בין שתי נבחרות שיהיו במונדיאל הקרוב. היוונים אומנם לא אותה נבחרת שזכתה ביורו 2004 אך בכל זאת היא נבחרת שכמעט בלתי אפשרי לנצח בביתה. בקמפיין המוקדמות האחרון הפסידו היוונים רק פעם אחת לשוויץ וניצחו בכל שאר ארבעת המשחקים. הצפון קוריאנים שהעפילו במפתיע על חשבון נבחרות כמו אירן וסעודיה מציגים יכולת די בינונית במשחקי הידידות מאז ההעפלה הדרמטית אך ובחמשת משחקי האימון האחרונים הם לא ניצחו אפילו פעם אחת כשבשלושה מהם הם הפסידו ובשניים הנותרים סיימו בתיקו. הויינים לא יתקשו יותר מדי במשחק זה אך בעקבות היחס הנמוך לא הייתי ממליץ להמר על משחק זה. ההימור: 1 (יחס 1.30)

משחק מספר 33: אינטרנאסיונל – סאו פאולו: המקומיים בכושר מצוין ובשבוע שער הנחילו למחזיקת הקופה אמריקה אסטודיאנטס, את הפסדם הראשון מזה תשע עשרה משחקים.  בחמשת המשחקים האחרונים בכל המפעלים ניצחה נאסיונל בארבעה. סאו פאולו שסיימה במקום הרביעי בליגת הפאוליסטה פתחה גם את הליגה המקומית בצורה לא משכנעת ובשני מחזורי הפתיחה היא השיגה נקודה אחת בלבד. המקומיים ינצחו במשחק קליל וימשיכו את המומנטום המצוין. ההימור: 1 (יחס 1.80)

משחק מספר 36: סארה – ויטוריה באהיה:  המקומיים פתחו יותר טוב את העונה עם ניצחון ותיקו בשני המחזורים, לעומת תיקו והפסד של ויטוריה. גם במסגרת הגביע סארה מציגה יכולת יותר משכנעת מויטוריה שבשלושת משחקי הגביע האחרונים הפסידה פעמיים.  סארה תנצל פתיחה צולעת של הקבוצה מבאהיה ותשאיר את הנקודות בביתה. ההימור: 1 (יחס 1.85)


משחק מספר 38: בטיס – ריאל סוסיאדד: שתי קבוצות שהתרגלנו לראות בשנים האחרונות בליגה הבכירה וסיכוי סביר מאוד שנראה את שתיהן בחזרה בליגה הראשונה. בטיס המארחת נמצאת במקום החמישי רק 3 נקודות מתחת לקרטחנה במקום השלישי המוביל לליגה הראשונה. בטיס שנחשבת לקבוצת בית מצוינת בספרד אך בארבעת משחקי הבית האחרונים ניצחה רק פעם אחת. סוסיאדד היא מובילת הליגה ולמרות שהיא מחזיקה במקום הראשון במשך רוב העונה, בזמן האחרון הבאסקים נכנסו למצב של שאננות ובששת המחזורים האחרונים ניצחו רק פעם אחת את ראיו ויקאנו מהתחתית. למרות שסוסיאדד בעונה מצוינת מבחינתה, רקורד החוץ שלה לאחרונה לא מבשר טובות, ובשבעת משחקי החוץ האחרונים היא לא ניצחה אפילו פעם אחת. בטיס שחייבת את הנקודות בכדי להיכנס לשלושת המובילות תנצל את יכולת החוץ החלשה של הבאסקים ותנצח במפגש המסקרן. ההימור: 1 (יחס 2.00)

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק