מכה לצרפת: דיארה מחוץ למונדיאל

לסאנה דיארה, קשרה המצויין של ריאל מדריד, סובל ממחלת מעיים ולא יעמוד לרשותו של ריימונד דומנק במונדיאל. פטריק ווירה עשוי לקבל זימון במקומו

יום ראשון 23 מאי 2010
אסף בילגורי

ההכנות של נבחרת צרפת למונדיאל בדרום אפריקה ספגו מכה קשה אתמול בערב, אחרי שנודע לריימונד דומנק כי לסאנה דיארה, הקשר המצטיין של ריאל מדריד, ייאלץ להחמיץ את המונדיאל הקרוב.

דיארה, החמיץ את אימוני נבחרתו ביום שישי וגם אתמול בשל כאבי בטן עזים. בבדיקות שנערכו לקשר התברר כי הוא סובל ממחלה שתשבית אותו לתקופה בלתי ידועה ובכל מקרה דיארה לא יוכל לשחק במונדיאל.

בהודעה הרישמית שהוציאה ההתאחדות הצרפתית נכתב: "דיארה סובל מבעיות במעיים. בבדיקות שנערכו לקשר נמצא שהוא סובל ממחלה שתשבית אותו לתקופה ארוכה והוא לא יוכל לשחק במונדיאל. נכון לעכשיו, לא יזומן לנבחרת מחליף".

דיארה, שנתן עונה מצויינת בריאל מדריד, היה אמור להיות בהרכב הראשון של דומנק בקישור האחורי לצידו של ג'רמי טוללאן מליון. דיארה שיחק ב-10 מתוך 12 משחקי המוקדמות של צרפת.

אבו דיאבי מארסנל, תורגל באימונים במקומו של דיארה, אך לא מן הנמנע שפטריק ווירה, הקשר הוותיק של מנצ'סטר סיטי, יזומן ברגע האחרון לנבחרת של דומנק, שיוחלף אחרי המונדיאל ע"י לורן בלאן.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק