יורוליג: אולימפיאקוס הביסה את ריאל

עונת ויורוליג נפתחה הערב עם ניצחון קליל של סגנית אלופת יוון 66:82 על ריאל מדריד באולם השלום והאחווה בפיראוס. יותם הלפרין נכלל בסגל אך לא שותף. ספאנוליס הצטיין עם 16 נקודות עבור היוונים

יום שני 18 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT
 עונת היורוליג נפתחה הערב עם סופר קלאסיקו של ממש, בו אירחה אולימפיאקוס של איבקוביץ' את ריאל מדריד של מסינה. התחזיות המוקדמות דיברו על משחק צמוד מאוד בפיראוס, אך אולימפיאקוס הוכיחה שגם העונה היא גדולה עם ריאל מדריד של מסינה עם ניצחון קליל 66:82.
ריאל מדריד, שבניגוד לאולימפיאקוס כבר פתחה את העונה שלה בזירה המקומית, הצליחה לתת פייט ליוונים במשך שני רבעים והמחצית הסתיימה ביתרון נקודה בלבד של אולימפיאקוס הביתית. אולם, התפנית הגיע במחצית השניה. משחק גדול של צמד הגארדים הנפלא של אולימפיאקוס וӡיליס ספאנוליס, שהגיע הקיץ מפנאתינייקוס ומילוש תיאודוסיץ' הסרבי הוליך את אולימפיאקוס ליתרון 7 ברבע השלישי ורבע רביעי בו היוונים מאפשרים לספרדים לקלוע רק 10 נקודות סגר עניין במשחק.

וסיליס ספאנוליס, שעשה את הבלתי יאומן בקיץ וחצה את הכביש מפנאתינәיקוס לאולימפיאקוס, הוכיח את כדאיות העיסקה כשהוליך את היוונים עם 16 נקודות ו-7 אסיסטים והיה איש המשחק. ספאנוליס, בלט במיוחד לאור העובדה שיותם הלפרין הישראלי, נכלל בסגל אך לא שותף אפילו דקה. יוהניס בורוסיס עם 16 נקודות ומילוש תיאודוסיץ עם 15 הוליכו את היוונәם לניצחון הזה.

ריאל מדריד, סבלה מחסרונו של הרכז הארגנטינאי שלה פאבלו פריגיוני. בהעדרו, הצטיין סרחיו לול המקומי עם 18 נקודות שלא הספיקו. פליפה רייס ניסה לסייע עם 12 נקודות ומשחק יעיל, אך זה היה מעט מידי מול סוללת הכוכבים הנהדרים של היוונים, שאӗרי שהגיעו לגמר הפיינל-פור בעונה שעברה, הוכיחו כבר בפתיחה שגם העונה עם מאוד חזקים.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק