צריך להתעורר לפני שיהיה אסון

בהתאחדות לכדורגל הגיבו לתופעת האלימות במגרשים. בכיר בהתאחדות אמר היום ל-telesport: "אם הפיתרון הוא להחזיר את השוטרים אז נעשה את זה"

יום שלישי 19 אוקטובר 2010
שלמה חסיד
 האלימות הגואה במגרשי הכדורגל, מטרידה מאוד את ראשי הענף, שחושבים מה לעשות. אחרי לחץ כבד מצד ראשי הקבוצות, הוחלט לפני תחילת העונה להוציא את השוטרים מהמגרשים ולאפשר לסדרנים לשמור על הסדר.

אולם, בפועל ההחלטה הזו מתבררת בינתיים כשגוייה. העונה רק בתחילתה אך כבר נרשמו מספר הפרות סדר מצד אוהדים, שמתעלמים מנוכחותם של המאבטחים שלא עושים יותר מידי והתוצאה היא משחק שמוספק לפני הזמן באשדוד עקב זריקת חפץ על קוון ורק אתמול התפרעות של אוהדי בית"ר ירושלים אחרי ההפסד לבני יהודה.

בכיר בהתאחדות אמר ל-telesport: "זה הזמן שלנו להתעורר ומהר, לפני שיהיה מאוחר. אנחנו לא רוצים להגיע למצב חלילה שמישהו מת במגרשים וצריך לנקוט בכל הצעדים על מנת שהצפייה במשחק כדורגל תחזור להיות ארוע לכל המשפחה ואבא לא צריך לחשוש להביא את הילדים שלו למגרש". 

אותו בכיר הוסיף" אם זה אומר להחזיר את השוטרים אז זה מה שצריך לעשות ואם זה אומר לטפל בילדים הפוגעים אז שיטפלו בהם. אני לא חושב שהפיתרון הוא להעניש את הקבוצות כי מה אשמה בית&qɵot;ר שהאוהדים שלה התפרעו או אשדוד? זה הפיתרון המהיר אבל הוכח שהוא אינו פותר כלום".

תגובות

טלספורט בפייסבוק