צריך לעשות סטופ לאלימות

מכבי ת"א חזרה הבוקר להתאמן אחרי יום מנוחה. ברק יצחקי הפצוע בא לבקר, כמו גם מי'ץ גולדהאר. עוזי שעייה, התייחס לארועים האלәמים האחרונים ואמר באימון: "כולנו צריכים לחשוב אם טעינו כשהוצאנו את השוטרים"

יום שלישי 19 אוקטובר 2010
אביחי קרבציק
מכבי ת"א שבה מיום חופש והחלה הבוקר את הכנותיה למשחק הליגה מול הפועל ר"ג שיתקיים באיצטדיון ר"ג בשעה 17:00. את האימון ערכו השחקנים במגרש החדש במחלקת הנוער עקב שזרוע שעובר מגרש האימונים של הקבוצה הבוגרת.

אבי סטרול, הסובל ממתיחה לא שותף באימון ויחמיץ את המשחק מול הפועל ר"ג, אולם מי שצפוי להחליף את סטרול בהרכב, ניבאלדו ערך אימון מלא ואם לא תהיינה הפתעות יפתח במרכז ההגנה בשבת לצידו של פאביצ'ביץ.

ג'יבריל סידיבה ומאור בוזגלו, ערכו אימון ריצה וטופלו ע"י הצוות המקצועי. אורח מפתיע באימון היה ברק יצחקי, שבא לתמוך בחבריו אחרי ההפסד בדרבי, כמו גם הבעלים מיץ' גולדהאר, שהפגין נוכחותĮ

תמונה: האתר הרשמי של מכבי ת"א

עוזי שעיה, מנכ"ל הקבוצה נכח באימון ושוחח עם התקשורת על האלימות בשבוע האחרון "אנחנו מצטערים על זה שאנחנו צריכים להגיע לבית הדין. בדיונים קודמים בבית הדין אמרנו שזו כנראה לא תהיה הפעם האחרונה שנופיע שם. יש פה בעיה מערכתית שהקבוצות, האוהדים ושאר הגורמים שמטפלים בנושא הזה צריכים להבין, לעשות סטופ. לנסות להבין למה ולטפל בבעיה".

"המאבטחים עושים כמיטב יכולתם, אבל אם נשאל שאלה פשוטה, מה נשתנה מהשנה הזו משנה שעברה. למה בכל משחק גם אם הוא לא טעון יש בעיות. צריך לשאול את כל השאלות האלה. אין לי ספק שכולם רוצים שהשקט יחזור למגרשים. צריך לחשוב כולנו ביחד אם טעינו ולמה".

עוזי שעיה דיבר גם על פעולות שתנקוט מכבי ת"א:  "מיץ' גולדהאר פה. אנחנו אמורים להתחיל קמפיין גדול במשחק הבא נגד הפועל רמת גן כנגד אלימות וגזענות. השקענו בסכומים אדירים של כסף בנושא אבטחה. פעלנו בשיחות לפני הדרבי עם כל קבוצות האוהדים. כקבוצה אנחנו לא נחסוך שקל כדә למנוע אבל אנחנו לא שחקן בודד. לבד לא נעשה את זה. צריך לראות איך מטפלים בזה מערכתי כי אחרת יהיה אסון".

תגובות

טלספורט בפייסבוק