רוצים לשמח את אוהדי ביתר

איתן מזרחי, מאמן קבוצת הנוער של בית"ר, שתממודד הערב בגמר הגביע מול ראשל"צ, אמר: "התואר הזה חשוב למועדון שלנו. נוכיח שיש עתיד לקבוצה"

יום שני 24 מאי 2010
שלמה חסיד
 איצטדיון וינטר שיארח הערב, 19:40, את גמר גביע המדינה לנוער בין בית"ר ירושלים לעירוני ראשל"צ, עשוי להתמלא באלפי אוהדי בית"ר. איתן מזרחי, שהיה שותף לשנים הגדולות של הקבוצה בשנות התשעים, הוא היום מנג'ר הנוער ושותף פעיל בעשייה בבוגרים. 

מזרחי אמר לקראת המשחק: "יש לנו את כל הכבוד לראשון לציון שהדיחה את מכבי חיפה מהגביע, אבל יש לנו קבוצה טובה ואנחנו רוצים להניף את הגביע ולשמח את אוהדי בית"ר. עברה על המועדון שלנו שנה לא קלה, אבל זו הזדמנות להוכיח לכולם שלקבוצה הזאת יש עתיד".

יש לך שחקנים שיכולים לאייש את הרכב הבוגרים בשנים הבאות?

 "יש לנו מחלקת נוער טובה שמוציאה שחקנים טובים. המועדון שלנו ממשיך להתקיים, ואני בטוח שלבית"ר יהיו עוד שנים גדולות, ובקרוב. אני קורא לאוהדים שלנו לבוא הערב לוינטר לעודד את השחקנים הצעירים, ואנחנו נעשה את הכול כדי לשמח אותם".

הקיץ הזה שייך לשתי התל אביביות ומכבי חיפה. בית"ר לא בתמונה

 "היו"ר שלנו איציק קורנפיין עושה עבודת קודש יומיומית כדי להחזיר את הקבוצה למקומה הראוי. היה ברור שאחרי עידן גיידמק והכסף הגדול תהיה עצירה. קורנפיין הסיר את מרבית המכשולים לפני מכירה, ולי ברור שיהיו מספיק אנשים שבית"ר יקרה להם שיקפצו על ההזדמנות העיסקית וייקחו את הקבוצה".

 גדלת בשכונת ממילא עם אורי מלמיליאן. הוא יגיע לבית"ר?

"כולנו רוצים לקוות שאורי בדרך. אורי הוא האיש הנכון במקום הנכון, מאמן מצליח שעוד לא אימן את בית"ר ולמעשה לא חזר אליה מאז שעזב אותה לפני עשרים שנה. אנחנו רוצים שכל האוהדים הצעירים יתבחרו למורשת שלו, כי אורי הוא לא רק מאמן גדול אלא גם אדם מדהים וספורטאי בנשמה".
 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק