מלמיליאן: מתרכז בלגדל צעירים

בית"ר ירושלים מוותרת על העונה. אורי מלמיליאן אמר ל-TELESPORT ביום שאחרי ההפסד לבני יהודה: "אני לא מוטרד מההפסד. לקבוצה יש צעירים מצויינים כמו אייבינדר והם העתיד שלנו". הדיון בוועדת ה۞שמעת נדחה בשבוע

יום שלישי 19 אוקטובר 2010
שלמה חסיד
 ביום שאחרי ההפסד בתוך תוספת הזמן לבני יהודה, בבית"ר ירושלים לא יוצאים מגדרם מרוב צער ומסתכלים על הצד האופטימי של גידול הצעירים, שבקבוצה מקווים שאלו יהיו החלק המרכזי בעתיד המועדון.

המאמן אורי מלמיליאן, המאמין בגידול דור העתיד של הקבוצה, אמר ל-TELESPORT: "זו בדיוק השנה המתאימה לתת במה לשחקנים צעירים ומוכשרים שגדלו במחלקת הנוער שלנו. הם העתיד של הקבוצה, שחקנים כמו כמו דן אייבינדר, שכל מי שראה את המשחۧ מול בני יהודה שם לב ליכולת הגבוהה שלו. דן צריך להמשיך לעבוד קשה, ואני מאמין שהוא יגיע רחוק".

אייבינדר גדל במחלקת הנוער של בית"ר ונחשב לבן טיפוחיו של מאמן קבוצת הנוער, איתן מזרחי שאמר עליו: "אייבינדר הוא קۜאסה של שחקן. גדל פה שחקן ל-15 שנה שהאוהדים יאהבו וישרת את בית"ר במסירות. בשביל זה בדיוק קיימת קבוצת נוער ונעשה את הכול לגדל עוד ועוד כשורונות כאלה".

ובנושא המהומות באצטדיון בלומפילד בתום המשחק: בית"ר ירושלים תעמוד לדין בהתאחדות לכדורגל על אירועי המשחק מול בני יהודה רק במהלך השבוע הבא. בהתאחדות לכדורגל הסכימו לדחיית הדיון בשבוע, עד שיתקבל דו"ח המשטרה בעקבות האירועים האלימים עם סיום משחק ההפסד לבני יהודה (1:2) ביום שני.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8