אלכס שטילוב בגמר אליפות העולם

המתעמל הישראלי הצליח להעפיל לגמר אליפות העולם בטורניר שנערך ברוטרדם. שטילוב יתחרה על הזהב בתרגיל קרקע אחרי שסיים במקום השני עם 15.308 נקודות. בנוסף העפיל גם לגמר הקרב-ߨב

יום שלישי 19 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT

אלכס שטילוב נחשב כאחד המועמדים הבכירים של ישראל לזכות במדליה באולימפיאדת 2012 שתתקיים בעוד שנתיים בלונדון, והערב (שלישי) הוא הוכיח כי יש סיבה לציפיות הגבוהות: שטילוב הצליח להעפיל לגמר אליפות העולם בתרגיל הקרקע בטורניר שנערך ברוטרדם מהמקום ה-2.

הישראלי סיים במקום השני עם 15.308 נקודות בתרגיל הקרקע, וכאמור יתחרה על מדליית הזהב בגמר שיתקיים ביום שבת. בנוסף לכך, העפיל שטילוב גם לגמר הקרב-רב שייערך ביום שישי אחרי שסיים בין 24 הטובים בעולם. שߘילוב סיים במקום ה-23 עם 87.339 נקודות.

אלכס שטילוב, אשר עשה הסטוריה באליפות העולם הקודמת וזכה במדליית הארד, רק החלים לאחרונה מניתוח עקב קרע במיניסקוס שהשבית אותו בחצי השנה האחרונה.

נבחרת ישראל גברים סיימה במקום ה-26 מתוך 55 והחמיۦה ב-2 מקומות בלבד את הקריטריון לאליפות העולם הבאה שתתקיים ביפן. מטרת הנבחרת הייתה לסיים בין 24 המקומות הראשונים, אז הייתה הנבחרת מתחרה בנוסף על המקום הקבוצתי באולימפיאדת לונדון 2012.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

2