אנחנו באים לנצח בויטוריה

ליאור אליהו, הפורוורד שחזר למכבי ת"א אחרי עונה מוצלחת בקאחה לאבורל, יפגוש את האקסית שלו ואמר בראיון מיוחד ל-telesport: "מכבי יכולה בהחלט לתת פייט לקאחה לדבורל ואפילו לנצח, במיוחד לאור הפציעות בקאחה"

יום חמישי 21 אוקטובר 2010
שלמה חסיד

אחד המשחקים הכי מסקרנים של מחזור הפתיחה ביורוליג, יפגיש הערב את קאחה לאבורל, אלופת ספרד עם מכבי ת"א המתחדשת של דייויד בלאט.

ליאור אליהו, הפורוורד שסייע לקאחה לזכות באליפות מדהימה בעונ۔ שעברה, יעמוד כמובן במוקד המשחק המסקרן ויזכה לתשומת לב מיוחדת מצד אנשי ויטוריה. 

אליהו התראיין היום ל-telesport והכריז: "המטרה שלנו היא לנצח את המשחק. במכבי נבנתה קבוצה טובה שיכולה לקחת משחקים כאלה. לקאחה לאבורל әש גם קבוצה מצויינת, אבל שתי הקבוצות נמצאות ממש בתחילת העונה. גם אנחנו וגם הם לא בשיא וזה הזמן להשיג ניצחון חוץ חשוב שיכול להיות קריטי לגבי המשך המשחקים".

איך אתה מצפה שיקבלו אותך פה?

"אני לא חושב שיעשו ۑעיות מיוחדות. תרמתי לקבוצה הרבה בעונה שעברה ועזרתי להם לזכות באליפות. האוהדים לא שוכחים את זה. סך הכול עשיתי את המתבקש מבחינתי. רציתי לחזור הביתה וזה דבר מקובל".

בקאחה יש הרבה פצועים עד כמה זה קריטי?

"ז۔ בהחלט משהו שיכול לעזור לנו. הם חזרו מארה"ב וכמה שחקנים לא ישחקו, צריך לתת קרדיט לדייויד בלאט שבנה פה קבוצה שיכולה לדבר ביורוליג. אני בהחלט אופטימי לפני תחילת המשחק הזה".

תגובות

טלספורט בפייסבוק