קורנפיין הגיע לסיכום עם כל הנושים

בבית"ר ירושלים יוצאים הבוקר רישמית לדרך חדשה, אחרי שיו"ר הקבוצה איציק קורנפיין הגיע לסיכום עם כל נושיו של גאידמק והחתים אותם על מסמכים שלפיהם הם מוותרים על האפשרות להטיל עיקולים על הקבוצה

יום שלישי 25 מאי 2010
מערכת TELESPORT

בית"ר ירושלים ואיציק קורנפיין יכולים לראות את האור בקצה המנהרה ולהתחיל בהכנות לקראת העונה הבאה. זאת אחרי שהבוקר, הצליח קורנפיין להשיג סיכום עם כל הנושים של ארקדי גאידמק, לפיו הם מוותרים על האפשרות להטיל עיקולים על הקבוצה.

המהלך להסרת החובות, שהתבשל בשני וחצי האחרונות, הגיע לסיומו רק היום ובכך נסללת הדרך בפני רוכשים פוטנציאלים שירצו לנסות ולרכוש את בית"ר. על פי ההסכם, ברגע שיימצא רוכש חדש לקבוצה, אותו רוכש יפריש כ-300 אלף דולרים עבור כל הנושים ובכך יוסרו כל העיקולים על המועדון.

הבשורות הטובות מגיעות כיממה בלבד אחרי ההתפרעות האלימה של אוהדי בית"ר נגד קורנפיין, בסיום משחק הגביע של קבוצת הנוער מול ראשל"צ, תקרית שתקשה על בית"ר למצוא רוכשים חדשים.

לא מן הנמנע, שבית"ר תלך על אפשרות של הקמת קבוצת ניהול, אותה ינסה לארגן מומי דהאן, הספונסר הראשי של בית"ר ירושלים, כפי  שפורסם לראשונה ב-TELESPORT

קורנפיין, יתפנה כעת למציאת מאמן חדש לקבוצה, כאשר בקבוצה עדיין ממתינים לתשובה מאורי מלמיליאן, שדורש לדעת את גובה התקציב של הקבוצה.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק