רולאן גארוס: סלע הודח - פאר בסיבוב השני

דודי סלע, הפסיד כבר בסיבוב הראשון ליורגן מלצר (27 בעולם) 6:4,7:5,6:2 והודח. שחר פאר, לא התקשתה להביס את נוריה ויווס הספרדיה 4:6,6:1 ועלתה לסיבוב השני של הטורניר, בו היא תפגוש את בט'אני מאטק (124 בעולם)

יום שלישי 25 מאי 2010
מערכת TELESPORT

אכזבה גדולה לדודי סלע, המחבט הבכיר של ישראל בגברים, שהודח היום מאליפות צרפת הפתוחה כבר בסיבוב הראשון של הטורניר.

סלע, הפסיד בשתי מערכות ליורגן מלצר, האוסטרי המדורג 27 בעולם, 6:2,7:5 וייאלץ לראות את המשך הטורניר מבחוץ. סלע, נתן פייט חזק מאוד למלצר במערכה הראשונה ואף היה קרוב לניצחון כששבר את מלצר והשווה ל-5:5, אולם מלצר שבר בחזרה ושמר על ההגשות שלו כדי לנצח 5:7 במערכה הראשונה.

המערכה השניה כבר היתה שייכת כולה למלצר, ששבר מיד בפתיחה ועלה ליתרון 0:4 מהיר, כשהוא לא משאיר לסלע סיכוי להישאר במשחק.

כזכור, סלע ונבחרת הדייויס של ישראל יפגשו בחודש ספטמבר את נבחרת אוסטריה ויורגן מלצר. לפי המשחק היום, אין לנבחרת שלנו יותר מידי סיבות להיות אופטימיים. בסיבוב הבא יפגוש מלצר את המנצח במשחק בין ניקולאס מאסו הצרפתי לבין מישה זברב הגרמני.

פאר טיילה לסיבוב השני

אחרי תקופה מצויינת שלה, בה היא הרשימה מאוד עם העפלה לחצי גמר טורניר מדריד וניצחונות על טניסאיות מהטופ העולמי, החלה היום המחבט הבכיר שלנו את הופעותיה באליפות צרפת הפתוחה ברגל ימין.
.
פאר, המדורגת 18 בטורניר הביסה ללא תנאי את נוריה ויווס הספרדיה, המדורגת 205 בעולם 4:6,1:6 וטיילה לסיבוב השני של הגראנד סלאם אחרי משחק שארך קצת יותר משעה.

פאר, הבהירה מהפתיחה לספרדיה מי בעלת הבית והשיגה שתי שבירות מהירות בפתיחת המערכה הראשונה, שהעלו אותה ליתרון 0:4 מהיר. הספרדיה הצליחה לצמק עם שבירה משלה, אבל פאר לא הביטה לאחור ושברה שוב בדרך לניצחון 1:6 במערכה הראשונה.

המערכה השניה היתה צמודה הרבה יותר. ויווס הצליחה לתת פייט לשחר פאר, כאשר שתי הטניסאיות שוברות אחת את השניה בפתיחת המערכה, אך שחר שהשיגה שבירה אחת יותר, ניצחה בסופו של דבר 4:6 במערכה השניה ו-0:2 במשחק כולו.

בסיבוב הבא תפגוש שחר את בט'אני מאתק, האמריקאית המדורגת 124 בעולם, שניצחה במשחק שלה את ואניה קינג.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק