סאפינה הודחה. רודיק ונדאל העפילו

רולאן גארוס: המדורגת תשיעית, דינארה סאפינה הודחה 3:6, 6:4, 7:5 מול היפנית קימיקו קרום. ג'סטין הנין העפילה לסיבוב השני. גברים: נדאל טייל נגד הצרפתי מינה. רודיק עבד קשה

יום שלישי 25 מאי 2010
מערכת TELESPORT
 כנראה שההפתעות ברולאן גארוס הגיעו מוקדם מהצפוי, כאשר אצל הנשים המדורגת תשיעית דינארה סאפינה הרוסיה הודחה במפתיע 3:6, 6:4, 7:5 ליפנית קימיקו דייט קרום בת ה-39. 

הבלגית ג'סטין הנין המדורגת 22 השיגה ניצחון 4:6, 3:6 על צבטנה פירונקובה הבולגרית. זבונארבה הרוסיה גם כן העפילה לסיבוב השני עם ניצחון 3:6, 1:6 על אלברטה בריאנטי מאיליה. הנטוחובה הסלובקית גברה 1:6, 1:6 ללא בעיות על התאילנדית טנאסוגרן. 

בנוסף גם אנסטסיה פבליוצ'נקובה העפילה לסיבוב הבא עם פילפקנס הבלגית, קרייבס האמריקאית, קרית האוסטרלית. קלרה זקופולובה הצ'כית, סאנדס האמריקאית, רודיונובה האוסטרלית וגובורצובה הבלארוסית. 

גברים: נדאל טייל - רודיק עבד קשה

הסיבוב הראשון בגברים החל עם הגדולים, כאשר רפאל נדאל הספרדי לא התקשה לנצח 2:6, 2:6, 2:6 בתוצאה זהה בכל המערכות את הצרפתי המקומי ג'יאני מינה. 

למרות זאת אחד המועמדים לזכיה, אנדי רודיק האמריקאי עבד קשה כדי להעפיל לסיבוב השני עם 2:6, 6:4, 6:4, 6:7, 3:6 מול הפיני ירקו ניימינן. 

ורדסקאו הספרדי ניצח 4:6, 2:6 את הרוסי איגור קוניטשין. טניסאים נוספים שהעפילו לסיבוב השני הם רובי גינפרי האמריקאי, ניקולס מאהו הצרפתי, פר ריבה הספרדי, קבצ'יץ' הסלובני, קולשרייבר הגרמני, זמליה הסלובני, סרה הצרפתי, סטראצ'ה האיטלקי וקבשווילי הרוסי. 

תמונה: גטי אימג'.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק