לכדורסל הישראלי מגיע גליל בגמר

פיינל פור: כך סיכם בהתרגשות המאמן המנצח, עודד קטש את חצי הגמר לאחר הניצחון על הפועל י-ם: "מעמד ענק והיסטורי עבור גליל/גלבוע". גיא גודס, מאמן הפועל י-ם: "אכזבה גדולה, באנו מוכנים והפסדנו"

יום שלישי 25 מאי 2010
שלמה חסיד
הלם מוחלט בירושלים. גיא גודס והשחקנים הסתגרו בחדר ההלבשה בסיום ההפסד 79:69 והכישלון להעפיל לגמר הפיינל פור. מנגד בגליל/גלבוע הרגישו מצויין כל הדרך אל הגמר. 

עודד קטש, מאמנה המנצח של גליל גלבוע התרגש בסיום ואמר בצניעות: "תענוג, אני מרגיש נהדר. כמעט חשבתי שנאבד את המשחק כמו בשנה שעברה נגד מכבי. היינו חלודים, הייתה התרגשות. השלשה של יבזורי בסוף החצי זה נתן הרגשה טובה. 

קטש הוסיף ואמר: "התקפית לא היינו גדולים, היה משחק מאוד קשה. האנטר שיחק כפול מהדקות שלו, הם שיחקו על החסרונות שלנו. אני הכי שמח בעולם. לכדורסל הישראלי מגיע שגליל גלבוע בגמר".

יש כאן הרבה ישראלים, קוני, אלישי, דגן ואחרים. אנחנו משחקים כדורסל לפחות בשתי הקבוצות הטובות בארץ. יש כאן הרבה שחקנים שנשארו, זה הסוד של המועדון. זה הישג גדול לגלבוע גליל, זה מעמד ענק לקבוצה צעירה ומעמד היסטורי".

אצל המפסידה נשארו השחקנים והמאמן בתוך חדר ההלבשה ומי שניגש לתקשורת היה, מתן חרוש, עוזר מאמן הפועל ירושלים: "לא כך רצינו לסיים את העונה. זה היה המשחק המרכזי שבשבילו התכוננו. הייתה נקודת שבירה ברבע השלישי, לא כך התפתח המשחק במחצית הראשונה. ברבע השלישי התפתח משחק אגרסיבי ולא הצלחנו לתרגם אותו לנקודות, מנגד גליל כן הצליחה. ההפרש עלה לדו ספרתי ויצאנו לגמרי משיטת המשחק".

דיוון דוואל, שקלע 11 נק' לגליל אמר בסיום: "שיחקנו הגנה, הסתדרנו עם הדברים הקטנים והחשובים. אני מכבד כל שחקן מירושלים ואני מאמין שהם גם בנו, אבל במשחקים כאלה במעמדים כאלה יש גם דברים מלוכלכים.  נלחמנו כמו שנלחמנו כל השנה".

בריאן רנדל, שקלע 7 נק' וקטף 8 ריב' בגליל אמר בסיום: "נרגע לפני הגמר, יש לנו הרבה עבודה והרבה אימונים. מרגישים נהדר". 

אלישי כדיר, שתרם 10 נקודות אמר: "היינו יותר אגרסיביים במחצית השנייה, הפער עזר לנו שפתחנו. זה תרם לניצחון".

גל מקל, חגג עם החברים בסיום ואמר: "ניצחון הכי מתוק שיש. מרחק ניצחון מצלחת, אפשר לחלום הכל אפשרי".

ברנדון האנטר מהפועל ירושלים אמר בסיום: "הם רצו את זה יותר מאיתנו, הם שחקו חזק. אני לא יודע למה לא שיחקנו חזק, באמת שאין לי סיבה". 

דיז'ון תומפסון, שציפו ליותר אך משחק חלש שלו הכריע גם את הקבוצה: "זה כנראה אחד הימים האלה שכלום לא הולך, הם היו טובים יותר. שיחקתי הכי חזק שיש, אבל בהתקפה שום דבר לא זרם". 

מאמן הפועל ירושלים, גיא גודס: "החצי הראשון היה טוב, החצי השני לא היה טוב בכלל. רבע שלישי חשבנו שהיתרון גבוה, לצערי גליל תוך שלוש דקות עלו ליתרון. יצאנו מהפוקוס והם השתלטו על המגרש וזהו. בתור ספורטאי אתה מרגיש אכזבה גדולה. באנו מוכנים וחבל. צריך לדעת להתנהל גם במצבים כאלה, רגע מאכזב מאוד".

תמונה: מנהלת הליגה.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק