מלול חזר לאימונים, סידיבה לא

הקשר הצעיר הושעה משום שלטענת אנשי מכבי לא היה רציני באימון הקבוצה ביום רביעי בערב, אבל חזר להתאמן כבר היו۝. ספק אם מלול יתלבש בשבת מול הפועל ר"ג, כמו גם סידיבה הפצוע. זיו שבר שן באימון

יום חמישי 21 אוקטובר 2010
שלמה חסיד

דור מלול, קשרה הצעיר של מכבי ת"א הושעה הבוקר (חמישי)  מאימוני הקבוצה לקראת המשחק ביום שבת מול הפועל ר&qɵot;ג. הסיבה לטענת אנשי מכבי היא חוסר רצינות שמגלה השחקן באימונים האחרונים. למרות זאת, מלול התנצל וחזר לאימוני הקבוצה כבר באותו יום, אולם ספק אם הקשר המוכשר יזכה להיות בסגל הקבוצה בשבת מול הפועל ר"ג.

על פי מקורבים למלול, האחרון מאוכזӑ מהפיחות במעמדו ועל כך שהוא לא פתח בדרבי האחרון, למרות שגילה יכולת טובה בתחילת העונה. השחקן תורגל לאורך השבוע בהרכב השני ולא צפוי לפתוח גם בשבת מול הקבוצה של שלומי דורה, אם יהיה בסגל המשחק בעקבות התקרית.

גורם במכבי תל-אביב התייחס לסוגייה של הקשר המוכשר: "דור התנהג בחוסר מקצועיות ולכן הוא סולק מהאימון".

בתוך כך, בקבוצה ממשיכים בהכנות לקראת המשחק בשבת וכמו מלול, גם ג'יבריל סידיבה עדיין בספק גדול. קשר נבחרת מאלי לשעבר, הסובל ממתיחה בשריר, ערך הערב אימון ריצה ۧל בלבד ושרן ייני עשוי לפתוח על חשבונו בקישור האחורי.  גם מאור בוזגלו מתאושש מפציעה קלה אך צפוי להיות כשיר לשבת. 

פצוע נוסף הוא הבלם אבי סטרול, הסובל מפציעה בברך, והוא ייעדר בודאות במשחק הליגה מול הפועל ר"ג. סטרולĦnbsp;התאמן בצידי המגרש וקיבל טיפול מהצוות הרפואי.  במרכז ההגנה יחליף את סטרול אחד מבין השניים, רוני גפני או ניסו קפילוטו. ניבאלדו לא צפוי לשחק.

רשימת הפצועים לא מסתיימת כאן. במהלך אימון הערב שבר המגן השמאלי, יואב זיו את השן, אבל האחרון ישחק כרגיל באצטדיון ר"ג בעוד יומיים. בחוד ההתקפה צפוי לשוב לשחק רוברטו קולאוטי, כאשר ישנה התלבטות בין אלירן עטר ודימיטאר ראנגלוב.

מיץ' גולדהאר, בעלי הקבוצה שנמצא בארץ בשבוע האחרון, החליט להאריך את שהותו בישראל ויגיע למשחק ביום שבת באצטדיון̠רמת גן.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק