הפועל בישראל: לא מרימים ידיים

הפועל תĦquot;א חזרה ממשחק ליגת האלופות בגרמניה מול שאלקה (1:3) והאדומים כבר מסתכלים לעבר משחק הליגה ביום ראשון מול מכבי פ"ת. אלי גוטמן אמר: "אנחנו עוד לא מסכמים את הקמפיין. רוצים להשיג נקודות בבית"

יום חמישי 21 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT

הפועל תל-אביב שבה לישראל לאחר משחק ליגת האלופות השלישי שלה, משחק שהסתיים בהפסד נוסף של הדאבליסטית הישראלית, 1:3 מול שאלקה 04 הגרמנית. כזכור, כבר בדקה השלישית כבש ראול את הראשון במשחק ועד הסיום הוסיף שער נוסף, כמו גם חברו הספרדי לקבוצה, חוראדו. שכטר צימק בתוספת הזמן.

בהפועל תל-אביב הייתה אכזבה קשה לߞדי בסיום לאחר שחניכיו של גוטמן הגיעו מעודדים מהדרבי התל-אביבי והאמינו כי ביכולתם לחלץ לפחות נקודה מהוורטינס ארינה של שאלקה. 

אלי גוטמן אמר בשדה התעופה עם חזרת הקבוצה: "אנחנו לומדים מכל משחק, מפיקים את הלקחים ורוצים ߜעשות את ההפרדה בין ליגת האלופות לליגת העל. לקחנו בחשבון שנפסיד לבנפיקה ושאלקה בסיבוב הראשון, אבל חשבתי שנהיה עם נקודה אחרי 3 משחקים. אני מקווה שבסיבוב הבא נשיג נקודות, אנחנו מארחים 2 משחקים בבלומפילד וזאת ההזדמנות שלנו".

למרות דבריו, הואĠבהחלט מאמין כי בבלומפילד הוא מסוגל לעמוד מול שאלקה: "בבלומפילד נוציא נקודות מולם. זאת ההזדמנות שלנו לנקודות ראשונות. אני עדיין לא רוצה לסכם את הקמפיין, זה מאוד מאכזב אותי שאנחנו ללא נקודה".

חלוץ הקבוצה וכובש שער השדה הראשון של הקבוצ۔ במפעל, איתי שכטר הוסיף לדברי מאמנו: "אנחנו לא ברמה האירופית. שאלקה יותר חזקה מאיתנו. אנחנו רוצים להגיע לרמות האלה אך עוד רחוקים. אנחנו מרוכזים במכבי פ"ת ביום ראשון, עוד שבועיים תגיע לכאן שאלקה ואנחנו נקווה לנצח".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק