במערב יש סדרה

פיניקס ניצחה שוב ת הלייקרס, הפעם 106:115, והתוצאה בגמר המערב היא 2:2. אמארה סטודמאייר הסתפק בחצי ממספר הנקודות שלו במשחק השלישי אך הספסל של פיניקס היה מדהים עם 54 נקודות. 38 נקודות של קובי בראיינט לא עזרו לאלופה

יום רביעי 26 מאי 2010
מערכת TELESPORT
 פיניקס סאנס  חזרה הלילה לסדרת גמר המערב ובגדול. לאחר שהאלופה הובילה כבר 0:2 משני המשחקים בלוס אנג'לס, הרבה הימרו כי הסידרה לא תגיע למשחק שישי אך לפנות בוקר קבעו הסאנס כי משחק שישי יהיה ולאור יחסי הכוחות עד כה, כאשר כל קבוצה מנצחת בביתה, גם משחק שביעי הוא אפשרות סבירה לחלוטין.

שתי הקבוצות פתחו בהססנות את המשחק כאשר ברבע הראשון לא קלע קובי בראיינט אפילו נקודה אחת והרבע הסתיעם בשוויון 23:23.

הרבע השני היה אחד הרבעים הטובים ביותר העונה. מפגן שלשות, אחת אחרי השניה, משני הצדדים הוביל את הקבוצות למשחק ריצה מהיר ברבע השני בלבד נקלעו 73 (!!) נקודות. פיניקס קלעה 41 מהן וסיימה את המחצית ביתרון 55:64.

הרבע השלישי היה שייך ללייקרס שנגסו לאט לאט ביתרון המארחים, היו קרובים להובלה אך בסיום הרבע ירדו בפיגור מינימלי של 78:79.

ברבע האחרון שוב ברחה פיניקס ובדומה לרבע השני, דווקא החמישיה השניה של פיניקס היתה אחראית להגדלת הפער. הספסל של המארחים היה מדהים והיה חתום על 54 נקודות, לעומת 23 בלבד של הלייקרס. היה זה הגורם המכריע בניצחון 106:115 של פיניקס.

המשחק הבא חוזר לסטייפלס סנטר אך אם הספסל של פיניקס יהיה דומיננטי כמו שהיה הלילה ובסידרה מול סן אנטוניו, יש לפיניקס הזדמנות גדולה להשיג ניצחון שלישי רצוף ולחזור לאריזונה כדי לגמור את הסיפור.

קובי בראיינט קלע 38 נקודות שלא עזרו. 15 נקודות היו לפאו גאסול ולאמאר אודום.

בפיניקס אמארה סטודמאייר קלע 21 נקודות, מחצית מהנקודות שהיו לו במשחק השלישי. צ'נינג פריי וליאנדרו ברבוסה עלו מהספסל וקלעו 14 נקודות כל אחד. בכלל, שישה שחקנים של פיניקס סיימו את המשחק עם מאזן דו ספרתי של נקודות וכשזה קורה, גם האלופה לא יכולה לעמוד במתקפה כזו.

צילום: Gettyimages

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק