3 המלצות WINNER ליום שישי

כמדי יום ב-TELESPORT, אנו מעניקים לכם מספר המלצות WINNER מיוחדות. היום אנו נתמקד בשלושה משחקים מהליגות ההולנדית, הפורטוגלית והצרפתית השניה

יום שישי 22 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT

 צרפתית שניה:

משחק מספר 10: אז'קסיו - טור - 2 (יחס 2.55)

אז'קסיו מדורגת במקום ה-11 בטבלה, היא מנצחת במחזור הליגה האחרון זאת אחרי שתי תוצאות תיקו והפסד. היא תארח היום את מוליכת הטבלה טור שהפסידה העונה רק פעם אחת בלבד כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי ניצחון שהגיע אחרי ארבע תוצאות תיקו. אז'קסיו לא הכי יציבה, טור חזקה מאוד ולדעתי בדרך לליגה הראשונה. אני מסמן כאן 2.


 הולנדית ראשונה:

משחק מספר 23: נאק ברדה - רודה - X (יחס 2.70)

נאק ברדה מדורגת במקום השמיני בטבלה אחרי תשעה מחזורים כשהיא מפסידה 3-0 לאייאקס במחזור האחרון, זאת אחרי שלושה ניצחונות רצופים. היא תארח היום את רודה שמדורגת במקום הרביעי כרגע כשהיא בכושר לא רע בכלל. רודה מנצחת בשלושה מתוך ארבעת המשחקים האחרונים שלה והיא אחרי שבעה משחקים ללא הפסד. בגדול רודה קבוצה טובה יותר מנאק אך הנתונים מראים שרודה ניצחה את נאק רק פעם אחת בחמשת המשחקים האחרונים בינהם, בהם ניצחה נאק בארבעה משחקߙם. יהיה משחק מאוד צמוד לדעתי. ההימור המתבקש כאן הוא תוצאת תיקו. 


 ליגה פורטוגלית:

משחק מספר 25: אקדמיקה קוימברה - נאסיונל מדיירה - X (יחס 2.70)

משחק יחסית לא מעניין במסגרת הליߒה בפורטוגל שמפגיש את אקדמיקה שבמקום החמישי כרגע לבין מדיירה שבמקום התשיעי. אקדמיקה מגיעה למשחק היום אחרי ניצחון בהארכה בגביע כשלפני כן היא נפרדת בתיקו מול ארוכה בגביע הליגה. במסגרת הליגה היא אחרי ניצחון אחד בשלושת המשחקים האחרונים שלה. מדיירה מהצד השני מנӦחת בשני המשחקים האחרונים שלה, אחד בגביע ואחד בליגה כשלפני כן היא משיגה נקודה אחת בשלושה משחקים. אקדמיקה ניצחה לאחרונה לפני כמעט שלוש שנים את מדיירה כשמאז ניצחה מדיירה בשני משחקים בנוסף לשלוש תוצאות תיקו. מדיירה ניצחה רק פעמיים בלבד באקדמיקה מתוך 11 משחקים̠כשאקדמיקה ניצחה בבית את מדיירה בשלושה משחקים בלבד. מכל הנתונים האלו אני מבין שהמשחק הזה הולך להיות הכי שקול שיש ולדעתי גם לא יוכרע. 
 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק