פלגריני פוטר - מוריניו בדרך לריאל

מנואל פלגריני, המאמן הצ'יליאני של ריאל מדריד פוטר הערב באופן רישמי. פלורנטינו פרז: "החלטנו למנות את מוריניו למאמן החדש". החתימה של מוריניו תתבצע בימים הקרובים אחרי שיגיע להסדר עם אינטר

יום רביעי 26 מאי 2010
אסף בילגורי

לא שזה מפתיע מישהו, אבל היום זה הפך לרישמי: מנואל פלגריני, מאמנה הצ'יליאני של ריאל מדריד בעונה החולפת, פוטר מתפקידו.

פלורנטינו פרז, הבעלים של ריאל מדריד ערך הערב מסיבת עיתונאים דרמטית והודיע: "פלגריני סיים את תפקידו בריאל מדריד. המינוי של ז'וזה מוריניו יושלם ברגע שהוא יגיע להסדר כספי עם אינטר".

פלגריני, משלם את המחיר בעיקר על ההדחה מליגת האלופות ע"י ליון וגם כמובן בעקבות העובדה שלא הצליח להחזיר את האליפות לריאל ורשם שני הפסדים לברצלונה, שהכריעו את מאבק האליפות לטובת ברסה.

שום דבר כבר לא ימנע את הגעתו של מוריניו לסנטיאגו ברנביאו בעונה הבאה. מוריניו, שיחתום בבלאנקוס בימים קרובים באופן ראסמי, יקבל תקציב עצום לרכש, וצפוי לבצע מהפכה בריאל.

מוריניו, ששוהה כעת בחופשה פרטית, סימן כבר כמה שחקני רכש, כאשר השחקן הראשון שסיכם בקבוצה הוא אנחל דה מאריה חלוצה של בנפיקה ונבחרת ארגנטינה.

 במועדון הפאר הספרדי מקווים שמוריניו יצליח להחזיר את תואר האליפות לברנבאו ובעיקר, שיצליח להעלות את הקבוצה מעבר לשמינית גמר ליגת האלופות, שלב אותו לא הצליחה ריאל לעבור בשבע שנים האחרונות.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק