שראפובה ו-וויאצ'יץ' התארסו

הטניסאית מריה שראפובה והכדורסלן סשה וויצ'יץ', שחקן הלוסĠאנג'לס לייקרס חגגו שנה של זוגיות והודיעו: "אנחנו מתחתנים. מאושרים ביחד" תאריך לחתונה עדיין לא נקבע

יום שישי 22 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT

בלוס אנג'לס לייקרס יש מספר כוכבי ענק, אבל קשה להגיד כי סשה וויאצ'יץ' הסלובני הוא אחד מהם. למרות זאת, ייתכן מאוד שהמצב הולך להשתנות כעת בזכות ארוסתו - הטניסאית מריה שראפובה בת ה-23.

הזוג וויאצ'יץ' את שראפובה חגגו שנה של זוגәות ול-"מכונה" הסלובנית זה הספיק. האחרון כרע ברך וסיפר היום בהודעה לתקשורת: "אנחנו מחוייבים ומאושרים ביחד. זה טוב, עכשיו אנחנו יכולים להתרכז בדברים אחרים. הצעתי נישואין בדרך הישנה, הייתי חייב לנהוג כג'נטלמן".

וויאצ'יץ' רשם בעונה שעברה במדי הלוס אנג'לס לייקרס ממוצעים של 2.8 נקודות עם 1.2 ריבאונדים ב-67 משחקים בהם שותף. לסלובני כבר רקורד מרשים של 6 עונות בקבוצתו של פיל ג'קסון. שראפובה, מנגד, רשמה את אחת העונות החלשות בקריירה ולא הצליחה להעפיל לחצי גמר גראנד סלאם לכל אורך ۔שנה.

השניים הכירו במסיבה של חברים משותפים ומאז הגיחו לעתים למגרשים אחד של השנייה - וויצ'יץ' צפה בשראפובה במספר טורנירי טניס שנערכו בארה"ב והיא ביקרה מספר פעמים באולמות ה-NBA. כעת נותר לכולנו לחכות לתמונות מחתונת השנה בספורט העולמי.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק