האווירה ידידותית. גליל יכולה להפתיע

פיני גרשון, שהיה במצב רוח קרבי לפני המשחק מול נתניה, נשמע מפוייס הערב במסיבת עיתונאים שנערכה לקראת משחק גמר הפלייאוף מחר מול הגליל: "האווירה ידידותית וזה מדאיג אותי". קטש: "המעמד מרגש"

יום רביעי 26 מאי 2010
שלמה חסיד
 עונת 2009/20 תגיע מחר לרגע השיא שלה, כאשר מכבי ת"א והפועל גליל/גלבוע ייפגשו למשחק על האליפות. קטש וגרשון שזכו ביחד באליפות האחרונה של הגליל, נשמעו מפוייסים וידידותיים הרבה יותר מאשר פיני גרשון ואריק אלפסי בסידרה הקודמת.

בעונה שעברה, שתי הקבוצות נפגשו בחצי הגמר ומכבי ניצחה בקושי 70:72. פיני גרשון, התראיין במסיבת העיתונאים המסורתית לקראת המשחק וחושש שוב ממשחק קשה: "האווירה פה ידידותית מידי וזה מדאיג אותי. לא היה לנו השנה משחק קל מול הגליל, זו קבוצה טובה שיכולה להפתיע אותנו".

גרשון המשיך ואמר: "ניצחנו העונה קבוצות גדולות באירופה והפסדנו לקבוצות מצחיקות. אם לא תגידו שגליל תעשה הפתעה כנראה שנירדם. יתרון הביתיות שלנו לא משמעותי, את האליפות האחרונה של הגליל אני וקטש עשינו בלי יתרון ביתיות".

עודד קטש, המאמן של הגליל, היה הרבה יותר נרגש מהמעמד: "זו עובדה שלפיני יש יותר ניסיון, בטח במעמדים כאלה, וזה עובד לטובתם. קבוצה שמתחברת ועוברת עונה באירופה היא יותר מנוסה במשחקים כאלה, שחקנים יותר רגילים לזה ומתפקדים בלחץ". 

על הקשר שלו עם גרשון אמר קטש: "אני חושב שכל שחקן שעובר אצל פיני לוקח ממנו הרבה. הפעם האחרונה שגליל הייתה בגמר הייתה ששנינו היינו שם, ולמרות שבאותה שנה הייתה לי עונה טובה, פיני ספסל אותי בגמר, והחליט שדארן דיי יהיה רכז פתאום".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק