7 המלצות WINNER לחמישי

משחקי אימון של נבחרות דנמרק ודרום אפריקה, משחקים מסקנדינביה ומשחקי כדורגל מדרום אמריקה במוקד המלצות ה-WINNER שלנו להיום

יום חמישי 27 מאי 2010
מערכת TELESPORT

 
משחק מספר 76: דנמרק - סנגל - 1 (יחס 1.35)

דנמרק פותחת את משחקי ההכנה שלה למונדיאל במשחק מול סנגל כשלאחר מכן היא תשחק מול אוסטרליה ומול מארחת המונדיאל, דרום אפריקה. המשחק היום יערך באלבורג, דנרמק, כאשר הדנים מגיעים למשחק היום עם ניצחון אחד בשלושת משחקי הידידות האחרונים שלהם בדנמרק. הם הפסידו לפני חודשיים בבית לאוסטריה, זאת חרי ניצחון על ארה'ב כמה חודשים לפני כן. סנגל מהצד השני הפסידה לפני שבוע וחצי 1-0 מול מקסיקו והמשקח מול הדנים יהיה האחרון שלהם לקראת אליפות אפריקה שתערך בספטמבר. הדנים יקחו את המשחק הזה במלוא הרצינות, סנגל תגיע למשחק בהרכב מעט חסר ומול הקהל הדני אני לא חושב שהם ישיגו משהו. אני הולך עם הדנים, ביחס נמוך מאוד.

משחק מספר 77: דרום אפריקה - קולומביה - 1 (יחס 1.85)

קולומביה מגיעה עד יוהאנסבורג שבדרום אפריקה למשחק ידידות זאת אחרי שסיימה בתיקו 1:1 מול בולגריה לפני כמה ימים. זהו למעשה משחק הידידות האחרון של דרום אפריקה כשלאחר המשחק הזה היא תשחק משחק נוסף במסגרת הגביע האפריקאי מול זמביה ולאחר מכן תשחק במונדיאל. לפני התיקו מול בולגריה, שיחקה דרום אפריקה שלושה משחקים בחודש שעבר כשהיא מנצחת את זמביה, את תאילנד ואת ג'מאייקה, במשחקי אליפות אפריקה ומשחקי ידידות. קולומביה מהצד השני שלא הצליחה להעפיל למונדיאל, תאמן גם את ניגריה אחרי שתשחק מול דרום אפריקה. קולומביה לא נראית טוב במשחקים האחרונים שלה. היא דיי עייפה לעומת דרום אפריקה שהשחקנים שלה נמצאים בכושר טוב. אני מניח שדרום אפריקה בבית, תמשיך ביכולת שלה לקראת המונדיאל.

 

משחק מספר 64: ה.י.ק הלסינקי - הונקה - X (יחס 2.80)

משחק גביע בין שתי הקבוצות שמוליכות את הליגה. הלסינקי במקום השני בטבלה עם 11 נק' בשישה מחזורים, הונקה ראשונה עם 13 נק'. הלסינקי משיגה נקודה אחת בלבד בשני המחזורים האחרונים. היא מסיימת בתיקו מאכזב מול להאטי במחזור האחרון וקודם לכן היא יוצאת למשחק חוץ בהונקה ומובסת שם 3-1. הונקה מהצד השני מגיעה לשמחק היום אחרי ארבעה ניצחונות בחמשת המשחקים האחרונים שלה כשהיא בכושר יוצא מן הכלל. הונקה שכאמור ניצחה העונה את הלסינקי בבית 3-1, נפרדה ממנה שלוש פעמים בתיקו בעונה שעברה. 1-1 בהלסינקי, 1-1 בהונקה ובמשחק גביע הן נפרדו בתיקו 3-3 ! היחס על הונקה מפתה מאוד. עם זאת הלסינקי בסך הכל קבוצה מצויינת והיא לא תאפשר להונקה לנצח אותה פעם נוספת. אני חושב שגם המשחק הזה, כמו המשחק הראשון, ילך להארכה.

משחק מספר 65: וי.פי.אס - מיפה 47 - 2 (יחס 2.45)

וי.פי.אס מדורגת במקום התשיעי בטבלה כשבמאזנה שבע נק'. היא מגיעה למשחק היום אחרי ניצחון במחזור האחרון 2-0 על קופס, זאת אחרי תיקו ושני הפסדים. בין לבין היא מנצחת בגביע את JAZZ בחוץ 2-1. על מיפה מהצד השני עוברת עונה לא פשוטה. היא במקום העשירי בטבלה עם שש נק' בשישה משחקים. היא מגיעה למשחק היום אחרי תיקו 2-2 מול TPS, זאת אחרי שני ניצחונות רצופים, שניהם על להאטי, אחד בגביע ואחד בליגה, שניהם בחוץ. בעונה שעברה נפגשו הקבוצות פעמיים, בשני המשחקים ניצחה קבוצת החוץ 2-0. מה שכן, הניצחון של מיפה על וי.פי.אס, היה היחיד שלה בעשרת המפגשים האחרונים על וי.פי.אס. גם המשחק הזה הולך להיות משחק עם הימור לא פשוט. שתיהן חלשות עד כה בליגה וההימור שלי הולך על הקבוצה שנמצאת בפורמה הכי טובה כרגע, וזוהי מיפה.

משחק מספר 66: קוקולה - אינטר טורקו - 2 (יחס 1.50)

קוקולה מדורגת במקום השלישי בליגה השניה עם 10 נק' בחמישה משחקים. היא מגיעה למשחק בכושר מצויין אחרי ארבעה ניצחונות בחמשת המשחקים האחרונים כשהיא מדיחה את פי.קי 35, קבוצה מהליגה השניה. טורקו מהצד השני חלשה מאוד העונה. היא מגיעה למשחק היום כשהיא במקום ה-12 בטבלה עם חמש נק' בשישה מחזורים. טורקו מגיעה למשחק היום אחרי שלושה הפסדים בארבעת משחקי הליגה האחרונים שלה כשהיא מדיחה בסיבוב הקודם בקלות את סקסי-פוקסי בתוצאה 6-0. אז למרות שטורקו לא ממש נראית טוב ולמרות שקולולה בכושר טוב בליגה שלה, עדיין יש פערים גדולים בין הקבוצות. אינטר טורקו עדיין קבוצה טובה בהרבה יותר מקוקולה. אני מסמן כאן 2.


משחק מספר 80: א. פארננסה - א. גויאניינסה - 1 (יחס 1.40)

אחרי שלושה מחזורים שתי הקבוצות משיגות רק נקודה אחת משני הפסדים ותיקו. פארננסה מדורגת במקום ה-17 בטבלה, גויאניינסה במקום ה-15 עם הפרש שערים טוב יותר בשער אחד. פארננסה היא קבוצת מרכז טבלה, כך כבר שנים רבות. הקבוצה לא עשתה יותר מדי חיזוקים לקראת העונה הנוכחית, וגם העונה לא מצפה לה עונה מזהירה במיוחד. גויאניינסה מהצד השני העפילה רק העונה לליגה הראשונה ומצפה לה דרך ארוכה מאוד להכיר את הליגה הראשונה. שתי הקבוצות נפגשו לפני שלוש שנים במשחק גביע בו ניצחה גויאניינסה בבית 3-1, פארננסה ניצחה בגומלין 2-0. בכל מקרה, אחרי שלושה מחזורים יתומי ניצחון, אני מניח שפארננסה תשיג את הניצחון הראשון שלה העונה.

משחק מספר 82:  גויאש - סארה - 1 (יחס 1.45)

עוד משחק בין עולה חדש לבין קבוצה וותיקה בליגה הראשונה רק שההבדל הוא שגויאש עם אפס נק' אחרי שלושה מחזורים, סארה, העולה החדשה עם 7 נק', במקום החמישי עם שני ניצחונות בית ותיקו במשחק חוץ מול סאנטוס החזקה. גויאש סיימה במקום התשיעי בעונה שעברה, סארה סיימה במקום השלישי בליגה השניה. בסך הכל, גויאש קבוצת בית לא רעה. בעונה שעברה היא הפסידה בבית בארבעה משחקים בלבד. סארה מהצד השני לא היתה קבוצת חוץ גדולה, אבל היא הצליחה להשיג לא מעט נקודות בחוץ ולבסוף העפילה ליגה. בכל מקרה, גויאש צריכה להתעורר בשלב כלשהו. אמנם סארה מגיעה למשחק בכושר טוב, אבל גויאש חייבת להשיג פה נקודות. אחרי שלושה מחזורים יתומים, אני מאמין שהיא תשיג היום ניצחון חשוב.

 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק