המג'יק עוד לא נגמר

אף קבוצה עוד לא יצאה עד כה מפיגור של 0:3 בסידרה אבל ניצחון 92:113 הלילה נתן לאורלנדו ביטחון גדול לעבר המשחק השישי בסידרה והיא במרחק ניצחון אחד מלהיות הפייבוריטית בסידרה ולהיות הראשונה שתעשה היסטוריה. קנדריק פרקינס, ראשיד וואלאס וגלן דייויס בספק גדול למשחק השישי

יום חמישי 27 מאי 2010
מערכת TELESPORT
 את המשחק הרביעי ניצחה אורלנדו בקושי וגם זה היה לאחר הארכה. המג'יק נלחמו על חייהם במסצ'וסטס ולא היו מוכנים ללכת הביתה. בטח לא אחרי סוויפ. זה נגמר ב92:96 לאורלנדו אך אבים האמינו כי אלופת המזרח בעונה שעברה רק דוחה את הקץ.

הלילה התארחו הסלטיקס בפלורידה בידיעה שניצחון ייתן להם את אליפות המזרח וגם אפשרות לנוח למשך תקופה ארוכה עד שהסידרה במערב תיגמר. לרוע מזל, למקומיים היו תוכניות אחרות. אורלנדו רוצה להיות ההראשונה שחוזרת מפיגור של 0:3 לניצחון בסידרה והערב עשתה צעד ענק לעבר המטרה.

שתי הקבוצות פתחו את המשחק במרץ ושיחקו משחק מהיר עם התקפות קצרות, מה שהוביל לתוצאה גבוהה בסיום הרבע, 27:31 למג'יק.

ברבע השני נקלעה בוסטון לבעית עבירות כאשר גם גלן דייויס וגם ראשיד וואלאס ספגו שלוש עבירות מהירות וירדו אל הספסל. אורלנדו ניצלה את הסגל המקוצר של האורחים והצליחו לברוח ליתרון דו ספרתי. בוסטון צימקה מעט לקראת הסיום אך אז ספגה מכה קשה למאמציה. קנדריק פרקינס ספג עבירה טכנית שניה והורחק מהמשחק בנוסף, על פי חוקי הNBA, פרקינס לא יוכל לשחק במשחק השישי בסידרה. אך ההיסטוריה מראה כי הנהלת הליגה יכולה לבטל לשחקן עבירה אחת ובכך לאפשר לו לשחק ועל כך בונים בהנהלת הסלטיקס. בסיום המחצית 49:57 למג'יק.

בוסטון פתחה את הרבע השלישי טוב והצליחה לצמק עד לחמש נקודות הפרש אך אז וינס קארטר ודווייט האוורד הובילו את אורלנדו לפער מבטיח. בסיום הרבע 75:84 לאורלנדו. ואם הצרות של בוסטון לא היו גדולות עד כה, גלן דייויס ספג מכה חזקה אך לא מכוונת מדווייט האוורד ויצא מהמשחק עם זעזוע מוח קל וגם הוא בספק למשחק השישי.

ברבע האחרון נכנעה בוסטון לבעיית העבירות הקשתה שלה ואורלנדו ברחה ליתרון בלתי מחיק. שלוש דקות מתחילת הרבע האחרון יצא גם ראשיד וואלאס שסבל מכאבים בגב ועכשיו גם הוא בספק למשחק השישי. כבר באמצע הרבע האחרון היה ברור כי הסידרה הולכת לבוסטון למשחק שישי. בסיום ניצחה אורלנדו 92:113. הפרש שיתן לה ביטחון ענק לקראת המשחק הקריטי בלילה בין שישי לשבת

עם משחק חלש של ריי אלן וקווין גארנט, היה זה ראשיד וואלאס, שקיבל דקות משחק רבות בגלל הרחקתו של קנדריק פרקינס, שסיים עם 21 נקודות. רג'ון רונדו ופול פירס סיימו את המשחק עם 19 ו18 נקודות בהתאמה.

ג'אמיר נלסון עם 24 נקודות ודווייט האוורד עם 21 נקודות הובילו את אורלנדו לניצחון.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק