אני מרוצה מהמוטיבציה של השחקנים

לואיס פרננדס, סיכם הבוקר את הופעת הבכורה של הנבחרת, שהובסה באורוגוואי 4:1: "צריך לקחת בחשבון שהיו לנו הרבה פצועים שלא שיחקו". דודו אוואט: "נפיק לקחים ונלמד לקראת המשך הדרך" . אריאל הרוש ובן סהר שוחררו לטובת הנבחרת הצעירה

יום חמישי 27 מאי 2010
מערכת TELESPORT
 אכזבה. כך אפשר לסכם במילה אחת את הופעת הבכורה של לואיס פרננדס כמאמן נבחרת ישראל. הבחורים בכחול לבן, הובסו הלילה באורוגוואי 4:1, תוך כדי שהם מציגים כדורגל שבלוני וגרוע מכך סף שבירה נמוך.

לואיס פרננדס החליט לשחרר מיד בסיום המשחק את אריאל הרוש השוער ובן סהר, לטובת הנבחרת הצעירה, שבשבוע הבא מצפה לה משחק חשוב מאוד מול שבדיה במסגרת מוקדמות יורו 2011. ביבארס נאתכו לא שוחרר מאחר שאביחי ידין נפצע בקרסולו ולא ברור אם יוכל לשחק מול צ'ילה ביום שני.

פרננדס, התראיין אחרי המשחק וסיפק בעיקר תירוצים: "אני מעט מאוכזב מן התוצאה, אבל אני מרוצה מהמוטיבציה והנחישות של השחקנים. צריך לקחת בחשבון שהשחקנים רק סיימו את העונה ושהיו לנו שחקנים פצועים שלא שיחקו. במצב של 2:1 המשחק יכול היה להתהפך לכיוון שלנו, אבל קיבלנו את השער השלישי. רואים שאורוגוואי נבחרת חזקה, אבל במשחקים האלה בעיקר לומדים".

דודו אוואט, שהציל את הנבחרת מתבוסה עם כמה הצלות אמר: "לא ציפינו להפסיד 4:1, אבל ניקח מהמשחק את ההכנה. אני מרוצה שהחבר'ה נלחמו ועשו עבודה טובה למרות שמאכזב להפסיד. יש בנבחרת שחקנים שלא שיחקו זמן רב, אבל אנחנו עכשיו מנסים להתגבש, ונלמד מהמשחק הזה להמשך הדרך".

ביבראס נאתכו: "זה משחק ראשון שלנו תחת מאמן חדש מול נבחרת מצוינת. עדיין לא התגבשנו וזה ניסוי כלים ראשון שלנו. זה ייקח זמן, אבל נהיה מוכנים למשחקים החשובים".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק