מכבי ליצחקי: יש לך שבוע לחתום

מיץ' גולדהאר, בעלי מכבי ת"א, העביר מסר ברור לשחקן ולבית"ר ירושלים: "תחתמו תוך שבוע או שאנחנו יורדים מהעיסקה". סטרול וסבן קיבלו מסר דומה

יום חמישי 27 מאי 2010
שלמה חסיד
לבעלים של מכבי תל אביב, מיץ' גולדהאר, נמאס לחכות לתשובות מברק יצחקי ובית"ר ירושלים לגבי ההצעה שהעביר להם, והערב (חמישי) הוא העביר אולטימטום לשחקן ולקבוצה: או שתחתמו על העיסקה תוך שבוע, או שאנחנו יורדים ממנה.

מקור במכבי אמר הערב ל-TELESPORT: "אנחנו יודעים היטב שאנחנו הקבוצה היחידה שרוצה את יצחקי. ההצעה שלנו היא היחידה שהגיעה לבית"ר ולשחקן. הצענו  לבית"ר .מיליון וחצי ד', ולשחקן 400 אלף דולר בעונה, בחוזה לארבע שנים. אם הם לא יחתמו תוך שבוע, נרד מהעיסקה".

מסרים דומים לאלה העבירה היום ממכבי גם לקלמי סבן  ולאבי סטרול בהם מעוניינת הקבוצה. אותו גורם במכבי הוסיף: "הצענו לאבי סטרול 250 אלף דולר בעונה בחוזה לשלוש שנים שזה סכום עתק עבור שחקן בן 30, אבל הוא רוצה 300 אלף יורו לעונה. 

"לגבי סבן, רכשנו את הכרטיס שלו מנתניה, אבל יש איתו פערים. הוא רוצה רבע מיליון ד' לעונה, בעוד שאנחנו הצענו לו את החוזה שהיה לו במכבי נתניה, 150 אלף דולר בעונה. כנראה שהשחקנים חושבים שבמכבי יש השנה הרבה כסף, אז הם מתפרעים בדרישות". 
  

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק