בשיטה הזו נפסיד אליפות כל שנתיים

גמר הפיינל פור: דיוויד פדרמן סיכם את אובדן האליפות והאשים את השיטה האכזרית: "אני מברך את גליל". שמעון מזרחי: "ההרגשה לא טובה". דרק שארפ: "הלחץ הכריע אותנו". פיני גרשון: "לקטש יש מזל של אלופים"

יום חמישי 27 מאי 2010
שלמה חסיד
הלם ותדהמה במכבי תל אביב, שהתסגרו דקות ארוכות בחדר ההלבשה בתום טקס הכתרת האלופה הטרייה: גליל גלבוע. 

יו"ר מכבי תל אביב, שמעון מזרחי היה הראשון להגיב לאחר אובדן האליפות: "זו שהייתה טובה במחצית השנייה ניצחה. הרגשה לא טובה, לאחר ששיחקנו טוב בחצי הגמר ושוב במשחק אחד הכל יכול לקרות".

דיוויד פדרמן, מבעלי מכבי ת"א אמר: "אני מברך את גליל עליון, אני מאחל להם הצלחה. הם שיחקו טוב במחצית השנייה. בשיטה הזאת כמו שאמרנו נפסיד אחת לשנתיים שלוש את האליפות".

קפטן מכבי תל אביב, דרק שארפ אמר: "אני מברך את גליל. הם שיחקו חזק, הם שיחקו טוב. הזריקות שלהם הצליחו. הפיינל פור הפך להיות יותר אטרקטיבי, זה 50:50, חייבים לשחק הכי טוב שאפשר, הלחץ הכריע".

פיני גרשון סיכם: "מגיע לגלבוע גליל האליפות. נקווה שיצא להם דברים טובים מהאליפות לא כמו האליפות הקודמת. דברים התגלגלו במשך השנה ושילמנו עליהם היום. יש כאן קבוצה שלקחה אליפות, מגיע להם ברכות, הם עשו זאת בצורה יפה. הם לקחו את האליפות כמו שאני לקחתי שם. לעודד יש גם יכולת וגם מזל של אלופים".  

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק