קטש: האליפות, מתנה לאבא שלי

גמר הפיינל פור: מיד לאחר הזכייה באליפות התפנה עודד קטש בהתרגשות רבה ואמר בדמעות: "בחצי השני לא דיברתי כלל". גל מקל: "אנחנו גברים". כדיר: "הרגשה מדהימה". אבישי גורדון: "שיקחו אותי לכל קבוצה ונזכה באליפות"

יום שישי 28 מאי 2010
שלמה חסיד
סנסציה בהיכל נוקיה: גליל גלבוע ועודד קטש השיגו ניצחון מוצדק ומדהים על מכבי תל אביב ההמומה בשלב גמר הפיינל פור וזכייה מספר 2 באליפות המדינה.

עודד קטש, המאמן האלוף שלקח ממכבי תל אביב אליפות סנסציונלית אמר: "חשבתי על אבא שלי בשתי דקות האחרונות. זה המתנה הכי גדולה שיכלתי לתת לו. הופענו למשחק, היה לנו ברור שבחצי הראשון אנחנו מעבירים מסר. שלחנו אותם לקו ולא נתנו לשחקנים לקחת אותם למשחק. בחצי השני לא דיברתי הרבה".

קטש הוסיף ואמר: "השחקנים באיזה שלב היו גמורים. לקחתי שני פסקי זמן ולא אמרתי כלום, רק שישבו וירגעו. שאתה מוביל 10 על מכבי ברגעים כאלה, פשוט נתתי ביטחון לשחקנים. גל מקל ילד מדהים, עשו לו עוול אדיר".

אלישי כדיר, האלוף הטרי אמר בסיום: "הרגשה מדהימה, אנחנו אלופים. נתנו את כל הכבוד למכבי תל אביב, אי אפשר לתאר מה אני מרגיש עכשיו. היה קשה, היה לי 3 עבירות מהפתיחה. כל העונה עבדנו קשה כדי להגיע לכאן".

עוד כוכב גליל גלבוע, גל מקל: "זה היה רשום למעלה, יותר מדי דברים קרו. זה היה ברור לי שזה יקרה, זה נשמע אולי מופרך. החלומות האלה באו לי בחצי השנה האחרונה. האמנו, לא פחדנו. אנחנו גברים". 

על המאמן קטש: "הוא כמו אבא, הוא כמו אח. אין דברים כאלה. אנחנו פשוט מרגישים בעננים כרגע".

אבישי גורדון: "הכל מאהבה כאן. זכינו בשתי אליפויות בשתי קבוצות ואנחנו לא שחקני מכבי, זה כמעט בלתי אפשרי. זה מלמעלה, אנחנו בורכנו. הייתה לנו הרגשה, אין מילים. זה כל כך מתוק. הקהל כאן היה מדהים כל מי שבא ונתן יד, אני מודה לכולם".

גוני יזרעאלי: "מי היה מאמין? עם חולון היינו פייבורטים. תודה לכל החבר'ה המדהימים הללו. זה עוזר שיש לי ניסיון שלי. אני עוזר לכל קבוצה שאני מגיע אליה. אני שמח שעזבתי לכאן".

המנהל המיתולוגי, עמית גל: "לנצח את מכבי בנוקיה 13 הפרש, יש יורש לפיני כאן. מגיע לכולם, קצת עצוב לי שתושבי הגליל שהייתה שם קבוצה מיתולוגית. מגיע לגליל שתהיה קבוצה. מה שקורה בגלבוע זה פשוט טירוף".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק