3 המלצות WINNER לשישי

משחקי כדורגל מסקנדינביה ומשחק ידידות בין אירלנד לאלג'יריה במוקד המלצות ה-WINNER היומיות שלנו ליום שישי

יום שישי 28 מאי 2010
מור רכס

 משחק מספר 1: אספו – או פי אס: בזמן שברוב העולם עסוקים במשחקי הכנה למונדיאל שיבוא עלינו לטובה בחודש הבא. הליגות הסקנדינביות ממשיכות בשלהן. הליגה הפינית השנייה מספקת לנו משחק שדי קליל להימור. אספו המקומית, ניצחה בשלושה מתוך ארבעת המחזורים האחרונים ובנוסף היא קבוצת בית מצוינת. אם כוללים  את סיום העונה הקודמת יש לאספו תשעה ניצחונות ותיקו בעשרת משחקי הבית האחרונים. או פי אס האורחת בפתיחת עונה איומה, ובארבעת המחזורים האחרונים הפסידה שלוש פעמים. למרות שהליגה רק בתחילתה אספו נראית הרבה יותר טוב ובמיוחד שמדובר במשחק ביתי אני לא צופה להרבה בעיות. ההימור: 1 (יחס 1.85)


משחק מספר 4: יונקופינג – אוסטרס: אומנם הליגה השנייה בשוודיה רק בתחילתה אך כבר במחזור מספר 8 יש לנו משחק תחתית שבהחלט יכול להשפיע על המשך העונה. המקומיים שממוקמים במקום ה 14 שמוביל למבחנים בסיום העונה מתחילים לאט לאט להראות סימני חיים מפתיחת עונה איומה, ולאחר שלושה הפסדים רצופים הם ניצחו פעמיים ברציפות פעם אחת בליגה, ופעם אחת  בגביע. אוסטרס האורחת שממוקמת במקום ה 15 ומתחת לקו האדום, הפסידה בשלושה משחקים בארבעת המחזורים האחרונים ובנוסף הפסידה גם בגביע בשבוע שעבר. משחק התחתית יסתיים בניצחונם של המקומיים. ההימור: 1 (יחס 1.85)


משחק מספר 14: אירלנד – אלג'יריה: משחק ידידות בין שתי נבחרות שהאחת עפה בצורה הכי טראגית מהמונדיאל, והשנייה עלתה בצורה הכי דרמטית. האירים שהודחו על ידי צרפת במשחק היד המפורסם של הנרי. יחסרו את האנט, גיבן, ודאף. מאז ההדחה האכזרית מול הצרפתים שיחקו האירים שני משחקי אימון ובאחד הפסידו לברזיל 2:0 ובשני ניצחו את פראגוואי 1:2. למרות שהאירים נחשבים לנבחרת ביתית. הניצחון במשחק הידידות על פראגוואי היה הניצחון הביתי הראשון אחרי ארבעה משחקי בית. האלג'יראים שעלו למונדיאל על חשבון היריבה המרה מיצרים ,הציגו קמפיין מוקדמות מדהים שכלל שבעה ניצחונות, שתי תוצאות תיקו, והפסד אחד בלבד. לאחר קמפיין זה נבחרתו של סעדנה יצאה לאליפות אפריקה שם הודחה כבר בשלבים המוקדמים. למרות שהאירים פייבוריטים מובהקים למשחק זה. הנבחרת האורחת תגיע חדורת מוטיבציה ועם הסגל החזק ביותר שלה ותוציא תיקו מכובד. ההימור: X (יחס 3.00)

 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק