לא רק בעלים: גולדהאר יור מכבי

אביב בושינסקי סיים רשמית את תפקידו כיו"ר מכבי תל-אביב ועזב את המועדון. הבעלים, מיץ' גולדהאר החליט לקחת על עצמו אחӨיות נוספת וישמש כיושב הראש של הקבוצה. ברק יצחקי יצא לברצלונה לבדיקה נוספת

יום ראשון 24 אוקטובר 2010
אביחי קרבציק

במכבי תל-אביב הצליחו לעבור בהצלחה אתȠ"אפקט הדרבי" כפי שהגדירו זאת ורשמו ניצחון קליל על קבוצת הפועל ר"ג, אתמול באצטדיון הלאומי. מאור בוזגלו כבש ראשון ובישל את השני לרוברטו קולאוטי, במשחק שהסתיים בתוצאה 0:2 לצהובים.

הבוקר חזרה הקבוצה להתאמן וערכה אימון שיחרור, בו גם נטל חלק כרגיל הקשר הבוסני-הולנדי, חאריס מדוניאנין. במכבי תל-אביב לא מתכוונים להמשיך ולדון בהוצאת הקשר מהסגל והבהירו אתמול כי ישנה הזדמנות שווה לשחק עבור כל שחקני הסגל.

בתוך כך, מכבי תל-אביב הודיעה היום על סיום תפקידו של יושב ראש הקבוצה בשנים Ӕאחרונות, אביב בושינסקי. בושינסקי אמנם הודיע כבר לפני תקופה ארוכה כי הוא יסיים את תפקידו, אך החל מהבוקר הפסקת עבודתו במועדון היא רשמית. בושינסקי היה האחראי להבאתם של שני יושבי הראש הקנדים, אלכס שניידר והבעלים הנוכחי, מיץ' גולדהאר.

האחרון אף החߜיט לקחת על עצמו את תפקיד יושב ראש הקבוצה והבעלים הקנדי יחליף את בושינסקי בתפקיד. גולדהאר שהה בישראל בעשרת הימים האחרונים והוא יעזוב את המדינה ביומיים הקרובים. כידוע, עבור גולדהאר משמש כנציג בארץ הקפריסאי, ג'ק אנגלידיס.

בנוסף, ברק יצחקי יצא הבӕקר לעיר ברצלונה וכבר ביום שני בבוקר יעבור בדיקה נוספת בברכו על מנת לאבחן את איחוי הרצועה. תוצאות הבדיקה יתקבלו בהמשך השבוע ואז יוכל הצוות הרפואי של הקבוצה לקבוע את המשך הטיפול ואף להעריך מתי ישוב השחקן למגרשים.

תגובות

טלספורט בפייסבוק