דני פרדה הושעה ממכבי פת

הקשר הושעה מאימוני הקבוצה עד להודעה חדשה מאחר ולא הגיע לצפות במשחק הקבוצה מול הפועל תל-אביב. קובי גנון התייחס להפסד בתוספת הזמן: "גוטמן ביקש משחקניו ללכת אחורה. ߐסור לנו לספוג ממצבים נייחים"

יום שני 25 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT
בוקר המשחק שאחרי ההפסד בדקה ה-90 מול הפועל תל-אביב משערו של סלים טועמה בכדור חופשי, במכבי פ"ת נאלצו לעסוק בקשר הקבוצה, דני פרדה שהחליט על דעת עצמו שלא להגיע לצפות במשחק שנערך באצטדיון ר"ג.

גם בעונה שעברה נענש דני פרדה פעמיים לאחר שביצע עבירות משמעת ובקבוצה אין כוונה להקל בעונשו. הבוקר (שני) הודיעה הנהלת מכבי פ"ת לשחקן כי הוא מושעה מפעילות הקבוצה עד להודעה חדשה. פרדה, שהיה מבוקש בקיץ האחרון במספר קבוצות בליגה הבלגית, עשוۙ לנסות את מזלו בחלון ההעברות בחודש ינואר ולהצטרף לאחת מקבוצות הצמרת בליגה הבלגית.

בנוסף להשעיית השחקן, פרדה צפוי לעמוד עוד היום לועדת משמעת בנושא ויוטל עליו קנס כספי כבד. בועדת המשמעת צפוי לעלות גם נושא אימוניו בתקופה הקבוצה, כאשר לדעת הצוות המקצועי הוא מפגין חוסר רצינות בולט למדי, הסיבה שגרמה להוצאתו מסגל הקבוצה מול הדאבליסטית.

מעבר לבעיות המשמעת, במכבי פ"ת קיימת אכזבה רבה נוכח העובדה כי זו הפעם השלישית בה הקבוצה סופגת בדקות הסיום, על אף שהציגה יכולת גבוהה. קובי גנון אמר אחרә המשחק: "שמעתי את גוטמן מבקש משחקניו ללכת אחורה. הם רצו לסיים את המשחק בתיקו. יש לנו בעיה במצבים נייחים, אסור לנו לספוג ממצבים כאלה". גם מאמן הקבוצה, פרדי דוד, אמר לאחר המשחק כי לקבוצתו הגיע לנצח וישנה שביעות רצון ממשחק קבוצתו.

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק