הבונדסליגה הליגה הקשה ביותר

שאלקה תגיע לארץ בשבוע הבא#למשחק ליגת האלופות מול הפועל תל-אביב, ומאמנה של סגנית האלופה בעונה שעברה סבור כי הוא מתמודד בליגה בה הכי קשה לזכות באליפות. לגבי קבוצתו הסיף: "לא יהיו ימי חופשה מעתה והלאה"

יום שני 25 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT
שאלקה 04, הקבוצה שלא התקשתה במגרשה הביתי מול הפועל תל-אביב במחזור ליגת האלופות שנערך בשבӕע שעבר, השקיעה הקיץ למעלה מ-30 מיליון יורו על רכש. את העונה שעברה היא סיימה כסגנית האלופה של באיירן מינכן, אבל כעת היא מתחת לקו האדום בליגת הבונדסליגה הגרמנית.

מאמן הקבוצה, פליקס מגאת' אמר בשבוע שעבר כי אין לו כל כוונה לעזוב אתĠגלזנקירשן עד אשר הקבוצה תצליח לזכות באליפות, והיום הוא כנראה הדגיש כי זמנו במועדון רחוק מלהסתיים.

מגאת' הגיב לטענות על יכולתה של קבוצתו מאז תחילת העונה לפני כמעט שלושה חודשים: "אני לא קוסם. אני עושה את עבודתי ומנסה דברים. אנחנו צריכים להישאר רגועים למצב, יש לנו קבוצה צעירה שתמצא את דרך המלך. אנחנו צריכים להשתפר ולשפר את מיקומנו בטבלה".

"יש מי שאולי יחייכו כשישמעו את זה, אבל בשבילי הליגה הגרמנית היא הקשה ביותר והמאוזנת ביותר באירופה. זו הליגה שהכי קשה בה לזכות באליפות". הוסיף מגאת'. 

בשבוע הבא הוא יגיע לבלומפילד, אבל כפי שזה נראה בשבוע שעבר, לקראת הפועל תל-אביב אין לו מה לדאוג בנושא הכושר הגופני. למרות זאת הוא סיכם את דבריו ואמר: "מעכשיו לא יהיו יותר ימי מנוחה. אנחנו סובלים מכושר גופני לקוי ונצטרך לשנות את זה".

צילום: GETTY IMAGES

תגובות

טלספורט בפייסבוק