קאפלו: ביום שלישי אודיע מי בסגל

מאמן נבחרת אנגליה, פאביו קאפלו ממשיך בהכנות לקראת המונדיאל ומחר תתמודד נבחרתו במשחק הכנה מול יפן. "שמח שכל השחקנים עומדים לרשותי. ב-1 ליוני אתקשר אליהם ואודיע להם מי נוסע לדרום אפריקה"

שבת 29 מאי 2010
מערכת TELESPORT
 אחרי הניצחון 1:3 על מכסיקו ביום שלישי האחרון, תמשיך נבחרת אנגליה בהכנות שלה למונדיאל עם משחק הכנה נוסף מול יפן שייערך מחר (ראשון), כאשר שחקניה של צ'לסי- ג'ון טרי, אשלי קול ופרנק למפארד, שזכו למנוחה אחרי גמר הגביע האנגלי ולא לקחו חלק במשחק מול מכסיקו, יעמדו לרשותו של פאביו קאפלו.

שחקנה של מנצ'סטר סיטי, גארת' בארי, שהחמיץ גם הוא את המשחק בשלישי, ייעדר גם מחר עקב פציעה בקרסול. קאפלו אמר בנושא: "בארי משתפר מיום ליום, והרופא אמר שהוא בטח יהיה כשיר לפתיחת המשחקים, אבל אנחנו מחכים לבדיקה סופית ביום שלישי".

בנבחרת היתה קיימת דאגה באשר לכושרו של סטיבן ג'רארד אחרי ההתמודדות מול מכסיקו, אך המאמן מרגיע: "הוא כשיר. הוא בסה"כ היה עייף אחרי המשחק. סטיבן לא ישחק במחצית הראשונה מול יפן, אך ככל הנראה יעלה לשחק במחצית השניה. אני מכיר אותו מצוין, ורוצה להכיר בצורה כזאת גם את יתר שחקניי."

באשר לסגל נבחרתו אמר קאפלו: "אני שמח שכל השחקנים עומדים לרשותי, כולם התמנו כראוי ומוכנים. ב-1 ליוני אתקשר אליהם ואומר להם מי יהיו אלו ה-23 שייסעו לדרום אפריקה."

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק