0

מיאמי פותחת את המירוץ בבוסטון

עם המשולש הקטלני המונה̠את לברון ג'יימס, כריס בוש ודווין וויד, ההיט כבר נחתו בבוסטון - שכזכור הפסידה את האליפות ללייקרס במשחק שביעי שנה שעברה - על מנת להתחיל את המירוץ לכתר. המלצת WINNER מיוחדת

יום שלישי 26 אוקטובר 2010
שלמה חסיד
 הלילה, כשמיאמי תפגוש במשחק חוץ את  בוסטון, למשחק הפתיחה החגיגי של עונת האן.בי.איי, יגיע לשיאו הקרנבל שהתרחש הקיץ מסביב למיאמי היט, שהפכה את עצמה לקבוצת הגלקטיקוס הראשונה בתולדות האן.בי.איי, עם өלושת הסופר סטארים לברון ג'יימס, כריס בוש ודווין וויד.

דיוויד סטרן, הקומישינר של ליגת הכדורסל הטובה בעולם, שמתח ביקורת נוקבת על המהלך של מיאמי, לא יהיה הערב באולם, כיוון ששלוש שעות לאחר מכן הוא יעניק לשחקני הלייקרס את טבעות האליפות שלהם.  אבל כמו כל אמריקה, וכל חובבי הכדורסל בעולם, גם הוא יהיה מרותק למסך כדי לצפות בהצגת הבכורה של מיאמי החדשה.

"אני לא זוכר משחק פתיחה כל כך טעון חגיגי", אמר לברון לפני המשחק. "זה בסך הכול סיבוב ראשון, אבל יש כבר אווירה שלĠגמר פלייאוף. לא יודע מי ינצח, כי אי אפשר לבטל את הסלטיקס, שבשנה שעברה היו לדעתי קבוצה מצויינת וגם השנה יהיה להם הרבה מה לומר בקרב על האליפות".

 בוסטון, למי שאולי שכח, תציג לראווה שלישיה קטלנית משלה: פול פירס, ריי אלן ӕקווים גרנט, שלא יהיו מוכנים להניף דגל לבן, אחרי שבשנה שעברה נכנעו לליקרס רק במשחק שביעי בגמר הפלייאוף. אלא שברחבי ארה"ב מזכירים כי ההחלטה של וויד וג'יימס  לשחק יחד במיאמי נובעת מהתבוסות שקיבלו מבוסטון בפלייאוף בשנה שעברה, וכעת נראה אם הם ישיגו את הנקמה המושלמת על כך. 

דוק ריברס, מאמן בוסטון, כבר החל במלחמה הפסיכולוגית כשאמר: "כל הלחץ על מיאמי. כולם יסתכלו עליהם וישאלו איך הם מתפקידם ביחד. אנחנו לא נהיה הקבוצה המסקרנת של הערב". אמר ולא יסף.

ג'רמיןȠאוניל הוא אחד משלושת השחקנים שיחסרו לבוטסון היום, בעד דווין וויד בספק למשחק עקב מתיחה.
 
גם במועצת ההימורים מתקשים להעריך מי תנצח. במשחק מספר 25 היתרון שהוענק הוא נקוה אחת לזכות מיאמי. ההימור שלנו? 2

צילום: GETTYIMAGES
 
   

תגובות

טלספורט בפייסבוק