8 המלצות WINNER ליום ראשון

משחקי ידידות מרחבי העולם, משחק פלייאוף מאנגליה, משחקים מהליגה הספרדית השנייה ועוד, במוקד המלצות ה-WINNER שלנו ליום ראשון

יום ראשון 30 מאי 2010
מור רכס

כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER .
 
משחק מספר 7: דרום קוריאה – בלארוס(1+): משחק ידידות ביו שתי נבחרות שונות לחלוטין. דרום קוריאה כיום היא אחת הנבחרות הטובות באסיה, עם סגל שחקנים מצוין שכולל את ג'י סונג פארק ממנצ'סטר, יאנג לי מבולטון, ויונג קי מסלטיק. כבר במונדיאל שנערך ב 2002 ראינו את ניצוצות הכדורגל מנבחרת זאת, אך כיום היא ללא ספק נבחרת שיכולה לעמוד מול כל אריות הכדורגל העולמי. את קמפיין המוקדמות עברו הדרום קוריאנים בצורה די חלקה ובכל הקמפיין היא לא הפסידה אפילו פעם אחת, ניצחה שבעה משחקים וסיימה בתיקו בעוד שבעה. בחודשיים האחרונים שיחקו הקוריאנים שלושה משחקי אימון וניצחו בשלושתם, כשהניצחון המרשים ביותר היה מול נבחרת חוף השנהב 0:2. בלארוס היא לא מאריות הכדורגל האירופאי, ובקמפיין המוקדמות  בעשרת המשחקים היא הפסידה בחמישה, ניצחה בעוד ארבעה, וסיימה בתיקו ביתי מול השכנה מאוקראינה. מאז אותו קמפיין שיחקו הבלארוסים שלושה משחקי אימון מתוכם הפסידו למונטנגרו וסיימו בתיקו מול הונדורס וערב הסעודית. הקוריאנים לא יתקשו במיוחד וינצחו לפחות בשני שערים. ההימור: 1 (יחס 2.40)


משחק מספר 11: דאג ורד – רות'רהאם: אצטדיון וומבלי מפגיש את שתי נציגות הליגה הרביעית באנגליה, לגמר הפלייאוף שהמנצחת בו תעפיל לליגה השלישית. דאג ורד סיימה במקום השביעי את הליגה הסדירה, ובשלב הפלייאוף הדהימה את מורקמב' שסיימה במקום הרביעי, אחרי שהביסה אותה בסיכום שני המשחקים 2:7. רות'רהאם שסיימה במקום החמישי את הליגה הסדירה, לא התקשתה במיוחד בשני משחקי הפלייאוף שלה, וניצחה פעמיים את אלדרוסט טאון. שתי הקבוצות די שוות ברמתן וכיאה למשחק גמר כל כך קריטי שתי הקבוצות יעלו לכר הדשא קודם כל כדי לא לספוג, מה שיגרום למשחק סגור ש 90 הדקות הראשונות יסתיימו ללא הכרעה. ההימור:X (יחס 2.60)  


משחק מספר 19: ג'ירונה – רקראטיבו הואלבה: שני מחזורים לסיום העונה בליגה הספרדית השנייה שרק למקומיים יש עוד על מה לשחק.  ג'ירונה במקום ה 14 רחוקה רק 4 נקודות מהקו האדום והפסד יכול להציב אותה במצב מאוד מסוכן במחזור הסיום . בשבעת המחזורים האחרונים היא השיגה ניצחון אחד בלבד. מלבד ניצחון זה המקומיים הפסידו עוד חמש פעמים וסיימו עוד פעם אחת בתיקו. למרות התקופה האיומה היא קבוצת בית מצוינת, ובשבעת משחקי הבית האחרונים הפסידה רק פעם אחת. רקראטיבו כבר מזמן סיימה את העונה, ולאחרונה היא נכנסה למצב של שאננות מסוימת. בשלושת המחזורים האחרונים השיגו האורחים רק 2 נקודות. למרות יכולת פושרת זאת, רקראטיבו מתפקדת מצוין מחוץ לביתה והיא לא הפסידה בשמונת משחקי החוץ האחרונים, מתוכם סיימה שש פעמים בתיקו ועוד פעמיים סיימה בניצחון.  למרות שזה לא יהיה קל ג'רונה תשיג ניצחון דחוק שישאיר אותה באופן סופי בליגה השנייה. ההימור: 1 (יחס 2.00)


משחק מספר 20: מורסיה – סלטה ויגו:  משחק ההזדמנות האחרונה עבור מורסיה המקומית. הקבוצה הסימפטית שעד לא מזמן היינו רגילים לראות בליגה הבכירה בספרד, התדרדרה עד למעמקי הליגה השנייה, והפסד נוסף יוריד אותה באופן סופי לליגה השלישית. מורסיה אומנם לא הייתה מעורבת יותר מדי בקרבות התחתית בעונה הנוכחית, אך תקופה איומה שכוללת שמונה משחקים ללא ניצחון, מתוכם חמישה הפסדים, דירדרו אותה עד למצב כמעט בלתי הפיך. סלטה ויגו שגם היא הייתה קבוצה די קבועה בליגה הראשונה, בעונה די בינונית מבחינתה והיא ממוקמת במקום  העשירי שלא מוביל לשום מקום. למרות העונה הבינונית הקבוצה מגליסיה התעוררה בתקופה האחרונה, ובארבעת המחזורים האחרונים היא השיגה שלושה ניצחונות. למרות המצב הקריטי של המקומיים הם לא יצליחו להתאושש מהתקופה האיומה וירדו ליגה באופן סופי אחרי הפסד לאורחים מויגו. ההימור: 2 (יחס 3.20)


משחק מספר 21: נסטיק – קאדיס: משחק תחתית שהרבה יותר משמעותי לאורחים. נסטיק במקום ה 13 רחוקה 5 נקודות מהקו האדום, ונקודה אחת בלבד תשאיר אותה באופן סופי בליגה. בארבעת המשחקים האחרונים השיגו המקומיים רק נקודה אחת מול נועלת הטבלה קסטליון לאחר שלושה הפסדים ותיקו. קאדיס במקום ה 18 ממוקמת רק נקודה אחת  מעל הקו האדום והפסד במשחק יכול להוריד אותה מתחת לריאל אוניון וסלמנקה. למרות המיקום הנמוך האורחים בתקופה מצוינת שכוללת שישה מחזורים עם הפסד אחד בלבד, שתי תוצאות תיקו ושלושה ניצחונות. משחק התחתית יסתיים בחלוקת נקודות שישאיר באופן סופי את המקומיים ויסבך את קאדיס עמוק בתחתית. ההימור: X (יחס 2.55)


משחק מספר 40: פרגוואי – חוף השנהב: משחק אימון בין שתי נבחרות מצוינות שבהחלט יכולות להפתיע במונדיאל. פרגוואי שכבר אורחת קבועה במעמד המונדיאל, עלתה בקלילות מהבית הדרום אמריקאי תוך כדי שהיא משאירה אבק לנבחרות כמו ארגנטינה ואורגוואי. בסגל של הדרום אמריקאים תוכלו למצוא שחקנים נהדרים כגון דה סילבה מסנדרלנד, סנטנה מוולפסבורג, וחוד קטלני שמורכב מסנטה קרוז, ואלדז ואוסקר קרדוסו. בחמשת משחקי האימון שפרגוואי ערכה מאז ההעפלה הקלילה, היא לא הצליחה כל כך להרשים ומלבד ניצחון על צפון קוריאה ותיקו מול הולנד, היא הפסידה לקטאר ולאירלנד. חוף השנהב שגם היא לאט לאט נהפכת לנציגה קבועה בטורניר המונדיאל כוללת בסגלה שחקנים נהדרים כגון, קייטה, טורה, קאלו ומעל כולם כמובן דרוגבה. האפריקאים עלו גם הם די בקלות מהבית האפריקאי ולא הפסידו אפילו פעם אחת בכל הקמפיין המדהים שכלל שמונה ניצחונות וארבעה תוצאות תיקו. שתי הקבוצות יעלו למגרש כדי לספק כדורגל התקפי ומהנה לקהל וייפרדו בתוצאה מאוזנת. ההימור: X (יחס 2.95)  


משחק מספר 56: טוניסיה(1+) – צרפת: שתי הנבחרות נפגשות בטוניס למשחק אימון שבהחלט יהיה כמעין דרבי לרבים מהאוהדים. טוניסיה הפסידה רק פעמיים בכל קמפיין המוקדמות אך לצערה נבחרת ניגריה עלתה על חשבונה אחרי הפסד עלוב למוזמביק במחזור הסיום. מאז ההדחה המאכזבת שיחקה הנבחרת הטוניסאית שלושה משחקים בגביע האומות של אפריקה וסיימה בכולם בתיקו. הצרפתים שעלו רק במשחק פלייאוף שערורייתי מול אירלנד, שאת שער הניצחון בישל תיירי הנרי אחרי שהוריד לעצמו את הכדור בידו. מאז אותה העפלה שיחקה נבחרת הטריקולור שני משחקי אימון שבראשון הפסידה לספרד 2:0 ובשני ניצחה בקושי את קוסטה ריקה 1:2. למרות העליונות הברורה של הנבחרת האורחת משחק זה מאוד חשוב לטוניסאים וקשה לי להאמין שהם יפסידו בו. ההימור: 1 (יחס 2.00)


משחק מספר 72: צ'ילה – ישראל(1+) : לאחר טבילת האש המשפילה בעידן לואיס פרננדז יוצאת הנבחרת לעוד משחק במסע הדרום אמריקאי הלא כל כך ברור. נבחרת צ'ילה שעלתה בצורה מרשימה מהבית הדרום אמריקאי, כוללת סגל שחקנים מצוין כעולה על נבחרתנו בכל עמדה והמאמן הארגנטינאי ביאלסה בוודאי ירצה לתת לשחקניו הטובים ביותר לשחק לפני המונדיאל. מאז ההעפלה הקלילה שיחקו הצ'ילאנים חמישה משחקי אימון שמתוכם ניצחו בשלושה, סיימו בתיקו מול ונצואלה והפסידו למקסיקו. ישראל שכרגיל לא העפילה למונדיאל מגיעה אחרי שהושפלה 4:1 על ידי אורגוואי, וקשה להאמין שעם סגל לא כל כך מנוסה ושיטת משחק שעדיין לא כל כך ברורה, היא תצליח להוציא תוצאה חיובית. בדומה למשחק הקודם גם במשחק זה נפסיד ביותר משער הפרש. ההימור: 1 (יחס 1.65)

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק