מוריניו לוטש עיניו לכוכבי צ'לסי

ז'וזה מוריניו מעוניין לצרף לריאל מדריד את שני כוכביו לשעבר בצ'לסי, אשלי קול ופרנק למפארד. סוכנו של מוריניו, נמצא בלונדון וינסה לשכנע את צ'לסי לוותר על שני כוכביה, בעיסקת חילופי שחקנים שתכלול את קאקה והיגואין

יום ראשון 30 מאי 2010
מערכת TELESPORT
 רק ביום שני יוכרז ז'וזה מוריניו כמאמנה הבא של ריאל מדריד, אבל מאחורי הקלעים המנג'ר הפורטוגלי, שירוויח 10 מיליון דולר לעונה בברנביאו, התחיל לעבוד על שחקני רכש לעונה הבאה.

מוריניו, שזכה בשתי אליפויות כמאמן צ'לסי, מנסה לאחד את פרנק למפארד ואשלי קול עימו בריאל מדריד ואלו שני השחקנים שהוא מעוניין בהם מצ'לסי. סוכנו של מוריניו, חורחה מנדס נמצא בלונדון וינסה לשכנע את צ'לסי למכור את שניים מכוכביה הגדולים שחתומים גם לעונות הבאות.

בריאל מדריד יודעים שכסף לא ישכנע את צ'לסי למכור את צמד שחקני נבחרת אנגליה, ולכן מוכנים להציע לצ'לסי שני שחקנים תמורת קול ולמפארד. מדובר בקאקה, הכוכב הברזילאי של ריאל מדריד שעבר עונה בינונית בריאל וישמח לחבור לאנצ'לוטי, מאמנו לשעבר במילאן. 

השחקן השני אותו מתכוונת ריאל להציע תמורת השניים הוא גונזאלו היגואין, החלוץ הארגנטינאי שהיה פורה מאוד בעונה החולפת במדי ריאל, אך איכזב במשחקים הגדולים מול ברצלונה ובליגת האלופות.

מוריניו, מעוניין לאייש את שתי עמדות המגינים בריאל בשחקנים חדשים, כשהשאיפה שלו היא לראות את אשלי קול כמגן שמאלי ומייקון כמגן ימני. סרחיו ראמוס ישחק בעונה הבאה כבלם.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק