ישראל עוברת להגנה

נבחרת ישראל משלימה את ההכנות למשחק הידידות מול צ'ילה. המאמן לואיס פרננדס: אני מאוד מרוצה מהגישה של השחקנים- כולם באים עם רצון והתלהבות, ולמרות העייפות, השחקנים נותנים הכל באימונים

יום ראשון 30 מאי 2010
מערכת TELESPORT

 נבחרת ישראל נחתה  אמש (שבת) בקונספסיון אחרי טיסה של כשעה מסנטיאגו, לקראת משחק הידידות מול צ'ילה ביום שני לפנות בוקר (05.00).

עם הנבחרת לא המריא דקל קינן, שלמרות שמצבו השתפר, החליט רופא הנבחרת ד"ר רוסנובסקי, כי הבלם לא יצטרף לטיסה וימשיך במנוחה בחדרו במלון. יחד עם קינן נשאר אחד מאנשי הצוות הרפואי של הנבחרת.

הטיסה לקונספסיון היתה משותפת של שתי הנבחרות, ועוד בשדה התעופה ניהלו מרסלו ביילסה, מאמן צ'ילה, ולואיס פרננדס, מאמן ישראל, שיחה ארוכה, מלווה בהרבה חיוכים וצחוק.

הבוקר תקיים הנבחרת אימון קל, אסיפה לאחריה יפורסם ההרכב, ובערב תצא לאצטדיון המקומי, לקראת המשחק שיתקיים בשעה עשר בערב.

אתמול בסנטיאגו קיימה הנבחרת אימון במתקני ההתאחדות הצ'יליאנית תחת גשם טורדני שלא פסק לרגע. מזג האויר בקונספסיון, שם אמור להיערך המשחק, צפוי אף הוא להיות גשום וקר.

במהלך האימון תרגל פרננדס שיטה של 5 שחקני הגנה, 3 שחקני קישור ושני חלוצים. התרגול נערך כשהנבחרת מחולקת לשני מערכים- מערך התקפי מול מערך הגנתי, כשפרננדס מתרגל את שני המערכים בהנעת הכדור, התקפה והגנה במערכים אלה.

בסיום האימון נערכו משחקונים אינטנסיביים על שטח מצומצם, בהם התגלתה התלהבות רבה ותחרותיות, כשגם פרננדס נוטל בהם חלק פעיל. פרננדס אמר לאתר ההתאחדות: "זה המשחק השני שלנו וזו הדמנות טובה עבורי להסתכל על הנבחרת והשחקנים, להעריך ולבחון ולקבל דעה מדויקת יותר לגבינו לקראת המשחקים החשובים באמת שיתחילו בספטמבר. אני מאוד מרוצה מהגישה של השחקנים- כולם באים עם רצון והתלהבות, ולמרות העייפות והטיסות ומזג האויר ששונה ממזג האויר בארץ, השחקנים נותנים הכל באימונים ומראים גישה חיובית. מחר נשנה את שיטת המשחק ונשחק 2-3-5, על מנת שנוכל לתרגל את השיטה הזו, ושנוכל לראות איך אנחנו משחקים גם בשיטה שונה."

על פי האימון, בחלק האחורי של הנבחרת ישחקו עותמן או סבן, שלושת השחקנים האחוריים יהיו מימון, סטרול וידין, ויואב זיו ישחק באגף השמאלי. שני הקשרים האחוריים יהיו ביבראס נאתכו וניר ביטון שיפתח לראשונה בהרכב.


כתבה וצילום: אתר ההתאחדות לכדורגל

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק