4

טוטו: הפועל תא נכנעה לנתניה

הדאבליסטית עלתה לשחק בהרכב חסר, הפסידה 1:0 לקבוצה של ראובן עטר וסיימה דרכה במפעל. מכבי חיפה סיימה בתיקו 1:1 ביתי מול קרית שמונה, 0:3̠לבני יהודה על הפועל ר"ג, 0:2 לאשקלון על אשדוד, 1:1 בין עכו להפועל חיפה

יום שלישי 26 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT
המחזור החמישי במפעל גביע הטוטו נפתח הערב (שלישי) עם Ȼחמישה משחקים.

גביע הטוטו בית 1:

הפועל עכו - הפועל חיפה 1:1

אומנם מדובר בקרב על הכרטיס לשלב הבא, אבל רק 50 צופים הטריחו את עצמם למשחק שהתנהל ברמה נמוכה. עדן בן בסט כבש לזכות האەרחת בדקה ה-17 וקבע את תוצאת המחצית. עמוק בתוך המחצית השניה (81), עומרי אלמקייס איזן ל-1:1.

מכבי חיפה - הפועל קרית שמונה 1:1

ג'ון קולמה כבש בנגיחה שער יתרון לזכות הירוקים בדקה ה-20, אך קרית שמונה איזה כעבור 2 דקותȠבלבד מרגליו של אלרואי כהן. התוצאה נותרה בעינה עד השריקה לסיום ההתמודדות, ושתי הקבוצות חלקו ביניהן את הנקודות.

גביע הטוטו בית 2:

הפועל תל אביב - מכבי נתניה 1:0

אחרי 77 דקות מאוߤסות, חסיב אבו רוקון ניצל חור בהגנת המארחים כדי להעניק לנתניה ניצחון 0:1 ואת פסגת הטבלה. 

גביע הטוטו בית 3
:

הפועל רמת גן - בני יהודה 3:0

למרות שבני יהודה הבטיחה את הכרטיס ۜשלב הבא, החליט המאמן דרור קשטן להרכיב את שחקניו הבכירים וזאת לאור היכולת הגרועה שלהם בליגה. במפעל גביע הטוטו, לעומת זאת, הכתומים שמרו על מאזן מושלם עם 0:3 קליל. עוז ראלי (6), פיני בלילי (60) ושלו מנשה (86) כבשו.

גביע הטוטו בית 4:

הפועל אשקלון - מ.ס. אשדוד 0:2
 
מאחר שאשדוד כבר בשלב הבא, החליט המאמן ג'ון גרגורי להעלות בהרכב בעיקר שחקנים צעירים, כך שהמשחק הפך קליל לאשקלון. חנן פדידה (8) ואוסמן בשירו (79) כבשו לרשת אשדוד.

תגובות