אנגליה ניצחה, מקסיקו הביסה

ידידות: אנגליה השיגה ניצחון מפוקפק לאחר שני שערים עצמיים של יפן ב-1:2 שנערך באוסטריה. לקאפלו יש עוד עבודה. מקסיקו הביסה את גמביה, תיקו לצרפת מול טוניסיה

יום ראשון 30 מאי 2010
אסף בילגורי
 עבודה קשה עוד לפניהם: נבחרת אנגליה עבדה קשה ונזדקקה למזל רב כדי לנצח 1:2 את נבחרת השמש העולה יפן, בזכות שני שערים עצמיים אומללים של הכחולים. 

אנגליה פגשה את נבחרת השמש העולה ונקלעה לפיגור בדקה השביעית משער של טוליו. במחצית השנייה מבוכה גדולה בהגנה היפנית, כאשר שני שערים עצמאיים של טוליו ונקאזווה בפחות מ-10 דקות חתמו ניצחון הזוי לאנגלים. 


וויין רוני מנסה לנחם את היפנים

היפנים הרגישו פיספוס אדיר בסיום המשחק שנערך במגרשה של שטרום גראץ באוסטריה, למרות זאת לאנגלים יש הרבה מה לשפר לקראת פתיחת המונדיאל שבהם יפגשו את ארצות הברית, סלובניה ואלג'יריה במסגרת בית ג'. 

צרפת שוב לא נראית מוכנה למונדיאל לאחר שנפרדה בתיקו 1:1 מול טוניסיה, שכבשה כבר בדקה השישית מרגלי איסאם ג'מאה, אבל בדקה ה-62 הצליחה וויליאם גאלאס מארסנל לאזן את התוצאה ולמנוע מבוכה גדולה עבור ריימונד דומנק. 

קולמביה איבדה יתרון לקראת הסיום ונפרדה בתיקו 1:1 נגד ניגריה. קולמביה לא חיכתה הרבה כאשר בדקה ה-12 ואלדס העלה את היתרון במהרה. לוקמן הרונה השווה את התוצאה בדקה ה-70 עבור ניגריה

במשחק נוסף גברה בלארוס 0:1 על דרום קוריאה משער ניצחון של סרגיי קיסלייאק בדקה ה-53 במחצית השנייה.

פרגוואי הצליחה לחזור לאחר פיגור שני שערים ולסיים בתיקו 2:2 נגד חוף השנהב. הפילים עלו ליתרון משערים של דיידיר דרוגבה (52) ובמבה (74), אבל פרגוואי לא ויתרה בזכות שערים של באריוס (75) ואורליאנו (90). 

מקסיקו נראית מוכנה יותר מתמיד למונדיאל לאחר שפירקה 1:5 על גמביה. המקסיקנים לא חיכו הרבה והכניעו את גמביה בדקה ה-22 משער של חביאר הרננדס. הרננדס הגדיל את היתרון של מקסיקו במחצית השנייה בשער שני במשחק. המקסיקנים השלימו את השלישי מרגלי אדולפו באוטיסטה חצי שעה לסיום. מקסיקו המשיכה בחגיגה כאשר באוטיסטה (74) ומדינה הגדילו את היתרון. בוהנה כבש את שער הניחומים למקסיקו

תמונה: גטי אימג'.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק