ונוס בחוץ, הנין ברבע הגמר

רולאן גארוס: המדורגת מספר 2, ונוס ויליאמס הודחה במפתיע 6:4, 6:3 נגד פטרובה והותירה את התקוות אצל האחות סרינה שתפגוש את שחר פאר. ז'וסטין הנין מרגישה בבית והדיחה את שראפובה. גברים: פדרר מחכה לסודרלינג או צ'יליץ'

יום ראשון 30 מאי 2010
מערכת TELESPORT
 הרולאן גארוס המשיך גם היום (ראשון) לספק דרמות, כאשר המדורגת במקום השני בעולם, ונוס ויליאמס הודחה במפתיע 6:4, 6:3 נגד פטרובה המדורגת 19 בעולם. 

כעת הגאווה למשפחת וויליאמס נותרה בידי האחות סרינה, שאמורה לפגוש את שחר פאר במסגרת שמינית הגמר החשוב. בשלב הבא פטרובה שהפתיעה את ונוס תפגוש את אלנה דמטייבה, שהביסה 1:6, 3:6 את הדרום אפריקאית שאנל שיפרס. 

מי שכן עושה חיל בטורניר הבית שלה, זוהי ז'וסטין הנין, שמחפשת עוד תואר בצרפת לאחר שניצחה 2:6 3:6 את מריה שראפובה הרוסיה. הבלגית חגגה ניצחון מספר 24 ברצף ונראית מעולה בדרך לשלב הבא. הנין תפגוש בשלב הבא את האוסטרלית סמנת'ה סטוסור.

פרנצ'סקה סקיאבונה המדורגת 17 גברה 4:6, 4:6 באותה תוצאה את מריה קירילנקו והעפילה לשלב רבע הגמר. בשלב הבא סקיאבונה תפגוש את ווזניאקי הדנית שגברה 6:7, 7:6, 2:6 על פלביה פנטה. 

בגיזרת הגברים המדורג מספר 1, רוג'ר פדרר ניצח 3:6, 7:6, 2:6 נגד רוג'ר בסט השוויצרי בן ארצו ובשלב הבא יפגוש פדרר את המנצח בין סודרלינג למארין צ'יליץ'. 

תמונות: גטי אימג'.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק