אם יקראו לי לדגל - אבוא

הראל לוי שלא זומן לסגל הרשמי של נבחרת הדיוויס מול לוכסמבורג הודף את השמועות כאילו סגרו איתו חשבונות: השיקולים היו מקצועיים ואני שייך לסגל המורחב. פאר ואנדיוני הוזמנו ליו"ר הכנסת

יום שלישי 30 ינואר 2007
אורן קורנפלד

סגל נבחרת ישראל בטניס למשחק גביע הדיוויס נגד לוכסמבורג שייערך בסוף השבוע פורסם היום, ובינתיים גורמים בתקשורת העלו את הטענות כי אי זימונו של הראל לוי נובע ממניעים אישיים.

לוי המדורג 324 בעולם נמצא מבחינת עדיפות במקום החמישי, כאשר רק ארבעה טניסאים מוזמנים לסגל הכולל את אנדי רם ויוני ארליך (המשחקים בזוגות), דודי סלע, אלוף ישראל ונועם אוקון, הטניסאי הבכיר של ישראל.

בראיון ל-TELESPORT מכחיש לוי כי אי זימונו נובע ממניעים זרים, לאחר שתקף את איגוד הטניס במכתביו: "אני בקשר ישיר עם קפטן הנבחרת, אייל רן. הוא אמר לי שאני שייך לסגל הרחב של הנבחרת. מבחינת כושר אני מתכונן בצורה הטובה ביותר, כך שבכל מקרה אני אעשה את המקסימום לעמוד לרשות הנבחרת".

לוי חזר והדגיש כי השיקולים היו מקצועיים: "הכל מקצועי גרידא. הפרסומים שהופיעו היום שגויים, ואני אומר פעם נוספת - אם יקראו לי לדגל, אני מייד אתייצב". בכל מקרה, לוי יהיה נוכח בהתמודדות מול לוכסמבורג שתחל ביום שישי הבא במסגרת הסיבוב הראשון של בית 1 האירופאי/ אפריקאי.

בסגל: אנדיוני, אוקון וסלע

המחבט הראשון של נבחרת ישראל יהיה נועם אוקון שמאזן המשחקים שלו בדיוויס עומד על 14 נצחונות ו-12 הפסדים.

המחבט השני של ישראל יהיה דודי סלע (173 בעולם) לו זה מפגש גביע דיוויס שלישי. מאזן המשחקים שלו עומד על נצחון אחד ו-3 הפסדים.

בזוגות, ישחקו אנדי רם ויוני ארליך (13 בדירוג העולמי לזוגות) שמאזן המשחקים שלהם בגביע דיוויס עומד על 6 נצחונות ו-3 הפסדים. קפטן הנבחרת הישראלית הוא איל רן.

סגל נבחרת לוקסמבורג: ג'יל מולר (115 בעולם), מיק שידוולר (אין דירוג), לורן בראם (1104 בעולם), ג'יל קרמר (1421 בעולם). קפטן: ג'ין גודנבורג

הנבחרת הישראלית תתחיל להתאמן בצורה מרוכזת ביום ראשון הקרוב כשאנדי רם ויוני ארליך יחזרו מטורניר זאגרב. המפגש ישודר ישירות בערוץ 1.

יו"ר הכנסת, ח"כ דליה איציק שמשמשת גם לנשיאת ישראל שלחה מכתב למנכ"ל איגוד הטניס, משה חביב בו היא מזמינה אותו ביחד עם שחר פאר, אנדי רם ויוני ארליך להתארח בלשכתה כדי להעניק להם אות הוקרה על הכבוד הרב והייצוג ההולם שהם מביאים למדינה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק