5 המלצות WINNER ליום שני

משחקי הליגה הפינית והליגה האיסלנדית במוקד המלצות ה-WINNER היומיות שלנו. כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER

יום שני 31 מאי 2010
מערכת TELESPORT

כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER .

 משחק מספר 74: אינטר טורקו - איי.סי אולו - 1 (יחס 1.40)

טורקו במקום ה-12 בטבלה עם יכול חלשה מאוד ועם שלושה הפסדים בארבעת המחזורים האחרונים. היא תשחק היום מול איי.סי אולו שכרגע במקום ה-13 בטבלה, מקום אחד מתחתיה עם יכולת דומה של שלושה הפסדים בארבעת המחזורים האחרונים. הקבוצות נפגשו לאחרונה לפני כשלוש שנים אז ניצחה כל קבוצה במגרשה במסגרת הליגה, 2-0 לאולו ו-1:0 לטורקו, במשחק גביע שהיה בין השתיים ניצחה טורקו בקלות 3:0. דברים רבים השתנו מאז. בטורקו אפשר לציין מספר שחקנים, בינהם גרוט ההולנדי שמשחק בהתקפה, מאחוריו יש את נואגנגה מחוף השנהב. באולו אפשר לציין את אנגאמבה הקמרוני שמשחק בהתקפה, בקישור יש את יונקה הקנדי ואת יובה הזאמבי. שאר חברי הקבוצה הם שחקנים מקומיים. יובה כבש לזכות אולו שני שערים העונה, הוא שחקן מצויין בקנה המידה הזאמבי. בכל מקרה, אולו, העולה החדשה לדעתי תמשיך ביכולת החלשה שלה, טורקו צריכה להתעורר מתישהו. אני הולך עם המקומיים.

משחק מספר 77: האקה - מיפה 47 - 1 (יחס 1.80)

בשישה משחקים צברה עד כה האקה 11 נק'. היא בכושר מצויין והיא אחרי אחרי ארבעה ניצחונות והפסד אחד בחמשת המשחקים האחרונים שלה שכוללים גם משחקי גביע. מיהפ מהצד השני משיגה רק 6 נק' בשישה משחקים והיא במקו םהעשירי בטבלה. מיפה מגיעה למשחק היום אחרי הפסד 1-0 לוי.פי.אס בגביע כשבסך הכל במאזנה שני ניצחונות, שני הפסדים ותיקו אחד בחמשת המשחקים האחרונים שלה. במבט קצר להיסטוריה בין שתי הקבוצות, שמונה משחקים מתוך עשרה האחרונים הוכרעו, כולם במשחקי חוץ !! מיפה ניצחה בחמישה משחקים, האקה בשלושה משחקים, פעמיים הן נפרדו בתיקו. האם הפעם זה ישתנה ? כך זה נראה בכל אופן. האקה בכושר מצויין ואני הולך כאן עליה.

משחק מספר 80: אף אייג' - גרינדאביק - 1 (יחס 1.15)

אחרי ארבעה מחזורים מוצאת את עצמה אף אייג' רחוקה שש נק' מהמקום הראשון. במאזנה עד כה ניצחון אחד, תיקו אחד ושני הפסדים. גרינדאביק מהצד השני עם אפס נק' אחרי ארבעה מחזורים כשהיא כובשת רק שער אחד וסופגת תשעה. בעונה שעברה ניצחה כל קבוצה במשחק החוץ בתוצאה זהה של 3:0. בסך הכל ניצחה גרינדאביק את אף אייג' פעמיים במהלך עשרת המשחקים האחרונים בין השתיים, אף אייג' ניצחה בשבעה. אף אייג' שוב מקבלת יחס עלוב של 1.10, אבל הפעם, בניגוד לפעם האחרונה שזה קרה, אני דיי בטוח שהיא תנצח.

משחק מספר 82: ואלור - פאלקיר - איקס(יחס 2.75)

אחרי ארבעה מחזורים, מאזנה של ואלור עומד על ניצחון אחד, הפסד אחד ושתי תוצאות תיקו. במחזור האחרון היא משיגה את ניצחונה הראשונה העונה, 2-1 בגרינדאביק. פאלקיר מהצד השני במקום השלישי כרגע עם שני ניצחונות, תיקו אחד והפסד אחד כשהיא מסיימת בתיקו 2-2 מול פראם במחזור האחרון. בעונה שעברה ניצחה פאלקיר את ואלור בשני הסיבובים בתוצאה זהה של 1-0. בתום העונה דורגה ואלור רק במקום השמיני בטבלה, פאלקיר היתה בצמרת וסיימה במקום השלישי. המשחק הזה צפוי להיות צמוד לדעתי. פאלקיר נראית וטב יותר מואלור. פאלקיר בנוייה כולה משחקנים מקומיים מאיסלנד מלבד החלוץ פפה ממבודו פאייה הסנגלי שכבש עד כה שער אחד. בואלור אפשר למצוא שלושה שחקנים זרים, בינהם ג'פס, שחקן קישור מצפון אירלנד, מרטין פדרסון מדנמרק שמשחק בהגנה ולצידו את גרג רוס מסקוטלנד. אני מסמן על המשחק הזה X.

משחק מספר 85: סטיארנן - האוקר - 1 (יחס 1.45)

סטיארנן משיגה מפתיחת העונה ניצחון אחד, שתי תוצאות תיקו והפסד אחד. היא תשחק מול העולה החדשה האוקר שהפסידה בשלושה משחקים וסיימה משחק אחד בתיקו. השתיים שיחקו ביחד בליגה השניה לפני כשנתיים, אז ניצחה האוקר בסטיארנן 5-4 ! במשחק השני גברה סטיארנן על האוקר בחוץ בתוצאה 5:1. מלבד דאנרי הדני, כל שאר חברי סטיארנן הם שחקנים מקומיים, בהאוקר משחק אמיר מהיקה הבוסני בין הקורות. האוקר כרגע לא ממש מסתדרת בליגה הראשונה, היא מפסידה בשלושה משחקים מתוך ארבעה. סטיארנן שניצחה רק פעם אחת עד כה, תשיג לדעתי ניצחון נוסף.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק