עד ספטמבר נהיה מוכנים

לואיס פרננדס, מאמנה של נבחרת ישראל לא מודאג מהתבוסה לצ'ילה ומנסה לתרץ: "עם בניון, בן חיים וקינן ניראה טוב יותר". איתי שכטר: "חשוב שנזכור שאלו משחקי אימון. צ'ילה ואורוגוואי נבחרות חזקות מאוד"

יום שני 31 מאי 2010
שלמה חסיד
 נבחרת ישראל שוב הובסה הבוקר 3:0 ע"י נבחרת צ'ילה וסיימה בכך את מסע שני המשחקים שלה בדרום אמריקה עם מאזן שערים מביך של 7:1.

הנבחרת המריאה מיד לאחר המשחק לסנטיאגו, וביום רביעי היא תטוס בחזרה לישראל. למרות התבוסה, בנבחרת ישראל לא מתרגשים יותר מידי, במיוחד המאמן הצרפתי החדש, לואיס פרננדס.

פרננדס, התייחס בסיום המשחק לקמפיין בדרום אמריקה ואמר: "ראינו דברים רבים בשני המשחקים ובאימונים וניסינו שתי שיטות משחק. ראיתי את כל השחקנים שרציתי לראות וזה היה מאד אפקטיבי מבחינתנו. עם בן חיים, בניון, כיאל, תמיר כהן, קינן ובן דיין נהיה טובים יותר, וחשוב לזכור שמה שחשוב אלו המשחקים בתחילת ספטמבר".

לגבי המשחק מול צ'ילה אמר פרננדס: "לאחר המחצית הראשונה ערכנו חילופים רבים, חלקם בגלל אילוצים של שחקנים פצועים. שיחקנו גם עם שני קשרים כבלמים בגלל הפציעה של דקל. בכל מקרה, צ'ילה נבחרת מצוינת, ואנחנו נלמד מהמשחקים האלו לקראת ה-2.9".

איתי שכטר: "גם אורוגוואי וגם צ'ילה הן נבחרות ברמה גבוהה מאד ואילו אנחנו נבחרת חדשה. רואים שהכדורגל הדרום אמריקאי שונה מהאירופי, אבל מבחינתנו חשוב שנזכור שאלו משחקי אימון ונדע להוציא מהם את המקסימום כדי להתכונן למשחקים החשובים באמת".

אבי סטרול: "היה משחק קשה מול נבחרת מצוינת שמתכוננת למונדיאל. לא בכדי הם ניצחו בבית את ארגנטינה, ורואים שהם נבחרת ברמה גבוהה מאד. דרום אמריקה היתה חוויה מסוג שונה עבורנו".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק