בכורה הלילה ליהודי בניקס

אמארה סטודמאיәר שהצהיר כי הוא יהודי, מוכן לפרמיירה בחוץ מול טורונטו, כשאמר: "מטרתי להפוך את הניו יורק ניקס מקבוצה טובה לטוענת לכתר". בטורונטו רק סקרנים לדעת מהו הנזק האמיתי מעזיבת כריס בוש

יום רביעי 27 אוקטובר 2010
שלמה חסיד

   אמארה סטודמאייר, השחקן ה"יהודי" שביקר הקיץ בירושלים וצייץ בטוויטר שלו כי הוא יהודי שישמור חוקי נידה וייאכל רק גלאט כושר, יניח הערב את הדיבורים בצד, ויקפוץ לג'אמפ הראשון שלו במדי קבוצתו החדשה הניו יורק  ניקס. זה יקרה הלילה בטורונטו, כשסטודמאייר וקבוצתו יתארחו אצל הראפטורס.

 סטודמאייר, שירוויח מאה מיליון דולר בחמש  השנים הבאות על הופעותיו בניקס, אמר לקראת המשחק: "הקהל שלנו כבר מוכן וכך גם אנחנו. הניקס היו קבוצה מצויינת עוד לפני שהגעתי, אבל המטרה שלי היא להפוך אותה למועמדת להתמודדות על האליפות. אני בטוח שיהיה לנו מה למכור השנה בקרב על התואר".

 הניקס רשמו 61 ניצחונות בשתי העונות האחרונות, ובקבוצה בטוחים שהגעתו של סטודמאייר תשפר פלאۙם את המאזן. מה שברור שהניקס עשו עיסקה כדאית כשהביאו את הכוכב, שכן הכנסות הקבוצה ממנויים ומכירת מזכרות, עלו  הקיץ בשישים אחוז. "סטודמאייר יוכיח את עצמו לא רק כלכלית אלא גם מקצועית", אמרו במועדון.

 מן העבר השני, בראפטורס מנסים להߪאושש מעזיבת כוכבם הגדול כריס בוש שעזב הקיץ למיאמי. בריאן  קולנג'לו, הג'נרל מנג'ר של הקבוצה מקנדה אמר: "נתנו לכריס את ברכת הדרך, ואני מאחל לו ברמה האישית רק טוב. טבעי שספורטאי ירצה לזכות בתארים, ואם הוא רואה לנכון לשתף פעולה עם כוכבים אחרים בקבוצ۔ אחרת כדי להגשים את המטרה, שיבורך. אני בטוח שגם השנה תהיה לנו קבוצה ראויה וטובה, שהקהל שלנו יהיה מרוצה ממנה".

משחק מספר 55 בטופס ה-WINNER. ההימור: 1

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק