הקמע של מכבי באר שבע

תכירו את גיא זגדון, בן 22.5, הוא הקמע של מכבי ב"ש, שתתמודד הערב (18:00, רמה"ש), מול מכבי השקמה רמת חן . אחרי שחזר מהיעדרות בת חמישה חודשים החלה באר שבע להתאושש בדרך, אולי להישארות בליגה הלאומית

יום שני 31 מאי 2010
שלמה חסיד
 גיא זגדון, בן 22.5, הוא הקמע של מכבי ב"ש, שתתמודד הערב (18:00, רמה"ש), מול מכבי  השקמה רמת חן במשחק המבחן על הזכות לשחק בעונה הבאה בליגה הלאומית.

כזכור, השקמה ניצחה בשישי את  עירוני אום אל פאחם והיא תתמודד במשחק הכרעה מול הקבוצה שראשיה נחקרו באחרונה בדבר מכירצת משחקים לפני כשנה וחצי. אבל את זגדון הסיפור לא מענין בשלב זה.
 
זגדון, סטודנט למשפטים, נפצע בעיינו לקראת סוף העונה ונעדר חמישה משחקים, בהן מכבי באר שבע הפסידה 5 פעמים ברציפות, והידרדרה אל מתחת לקו האדום. עם חזרתו הביא לקבוצתו את המפנה המיוחל שסייע לה להשיג את הכרטיס למבחנים.

כבר במשחקו הראשון לאחר הפציעה מול מכבי הרצליה, כשעוד לא היה לו כושר, הוא נכנס ברבע השעה האחרונה, כשהקבוצה היתה בפיגור 0:1, ובישל את גול השיוויון בדקה ה-93. במשחק לאחר מכן מול בת ים, זגדון פתח והיה מעורב בבישול הגול שנתן לקבוצתו עוד 3 נקודות. בקבוצה מספםרים כי: "מאז חזרתו מפציעה, בכל משחק שבו הוא נכנס, הוא היה מעורב בגולים שהקבוצה כבשה". אבל  השיא הגיע במשחק האחרון העונה מול מרמורק.

כשהתוצאה היתה 0:0, זגדון נכנס ב-30 הדקות האחרונות, והיה מעורב בהבקעת השער הראשון ובישל את השער השני שהבטיח ניצחון.  כך הוא עצר את ההידרדרות של מכבי ב"ש, ובקבוצה מקווים שגם במשחק היום הקמע יעשה את ההבדל.
 
גיא זגדון: "לא משנה מי עושה מה אצלנו, מה שחשוב הוא שהקבוצה שלנו תישאר בליגה".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק