מוריניו: אני אוהב אתגרים

'המיוחד' הוצג במסיבת עיתונאים רשמית כמאמנה של ריאל מדריד: "נמשכתי להיסטוריה של המועדון, ולתסכול של השנים האחרונות, בהם לא זכתה ריאל לקחת תואר. זו גאווה גדולה"

יום שני 31 מאי 2010
מערכת TELESPORT
 אחרי שחתם עונה גדולה על הקווים של אינטר, עם טראבל היסטורי וזכייה בליגת האלופות, הוצג היום (שני) ז'וזה מוריניו הפורטוגלי כמאמן ריאל מדריד.

"אני לא יודע אם נולדתי לאמן את ריאל מדריד, אבל בהחלט נולדתי לאמן כדורגל", פתח מוריניו את דבריו. "אני אוהב אתגרים. נמשכתי להיסטוריה של המועדון, ולתסכול של השנים האחרונות הנובעות מהרצון לקחת תואר".

"זו גאווה גדולה להגיע לכאן. יש לי הרבה ביטחון, אני מודה להנהלה שבחרה בי ומבטיח שלא אשתנה. אני ז'וזה מוריניו, על כל יתרונותיי וחסרונותיי. נערוך מספר שינויים, אבל לא שינויים דרמטיים. הסגל של הקבוצה היה טוב בעונה שעברה". 

על כוכב הקבוצה, כריסטיאנו רונאלדו אמר 'המיוחד': "הוא שחקן מאוד חשוב, ווינר ואוהב לנצח, אבל השחקנים הם חלק מהקבוצה, ולא אינדיווידואלים. הקבוצה חשובה, לא השחקנים".

על האקסית, אינטר: "זוהי קבוצה שבנויה להצלחה. היא צריכה מאמן מנוסה, ואני מקווה שתזכה בכל התארים מלבד ליגת האלופות בעונה הבאה. היתה לי עונה פנטסטית באינטר, ולעולם לא אשכח את השחקנים איתם עבדתי". 

צילום: getty images.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק