7 המלצות WINNER ליום שלישי

משחקי ידידות של הנבחרות לקראת המונדיאל ומשחקים מהליגות בסקנדינביה, במוקד המלצות ה-WINNER היומיות שלנו

יום שלישי 01 יוני 2010
מערכת TELESPORT

כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER .

 משחק מספר 1: אוסטרליה – דנמרק: שתי הנבחרות כבר נחתו בדרום אפריקה והן נפגשות באצטדיון רומיסיג שביוהנסבורג. האוסטרלים שכרגיל סיימו ללא הרבה תחרות בקמפיין המוקדמות, ומלבד שני הפסדים לסין ועירק הם ניצחו בתשעה משחקים וסיימו שלוש פעמים בתיקו. בשבוע שעבר שיחקו האוסטרלים מול ניו זילנד במשחק אימון, ולמרות שניצחו בתוספת הזמן הם היו רחוקים מלהרשים. דנמרק עלתה מראשות הבית מאחד מהבתים הקשים ביותר במוקדמות, שכלל את הונגריה, שוודיה ופורטוגל. בעשרת משחקי המוקדמות הפסידו הדנים רק במחזור האחרון להונגריה, שהמקום הראשון כבר היה מובטח. בארבעת משחקי האימון שנערכו מאז העלייה, הם סיימו בתיקו מול קוריאה, ניצחו את סנגל וארצות הברית והפסידו לאוסטריה. שתי הקבוצות די שוות ברמתן אבל הדנים הם אלו שינצחו במשחק. ההימור: 2 (יחס 1.75)


משחק מספר 3: יארו – טמפרה יונייטד: מחזור שביעי בליגה הפינית מפגיש בין שתי קבוצות  מרכז טבלה. יארו במקום השמיני, שיחקה בביתה שלושה משחקי ליגה בהם סיימה בכל התוצאות האפשריות משמע ניצחון, תיקו והפסד. טמפרה במקום השישי, פתחה בצורה די רופפת את העונה עם שני הפסדים רצופים ותיקו. אך בשלושת המחזורים האחרונים ניצחה יונייטד בכל המשחקים והיא נמצאת במומנטום מצוין. האורחים ימשיכו בתקופה המצוינת וינצחו בפעם הרביעית ברציפות. ההימור: 2 (יחס 2.55)


משחק מספר 4: להאטי – יבסקילה: עוד משחק "מרתק" בליגה הפינית מפגיש בין שתי קבוצות שנמצאות בתקופה איומה. המקומיים השיגו רק נקודה אחת בשלושת המחזורים האחרונים, ובנוסף הפסידו בכל משחקי הבית שלהם העונה. גם האורחת יבסקילה, נמצאת בתקופה איומה והיא הפסידה בשלושה מתוך ארבעת המחזורים האחרונים. נקודת המפתח מבחינתה היא יכולת החוץ המצוינת שלה. כל שלושת הניצחונות של יבסקילה העונה הושגו בחוץ וגם מול להאטי החלשה, היא לא תתקשה במיוחד. ההימור: 2 (יחס 2.80)
 

משחק מספר 6: קופס – טי פי אס טורקו: משחק צמרת בליגה הפינית, שניצחון בו יעלה כל אחת מהקבוצות עד כדי נקודה אחת בלבד מהמקום הראשון. קופס במקום החמישי, ניצחה בשלושה מתוך ארבעת המחזורים האחרונים, ובנוסף השיגו  7 נקודות בשלושת משחקי הבית האחרונים. טורקו עדיין לא הפסידה העונה, ובששת משחקיה השיגה ארבעת תוצאות תיקו ושני ניצחונות. שתי הקבוצות פתחו בצורה מצוינת את העונה והן ייפרדו בחלוקת נקודות. ההימור: X (יחס 2.70)


משחק מספר 11: שוויץ – קוסטה ריקה: משחק האימון בסיון מפגיש את הנבחרת המקומית שעלתה בצורה די חלקה מהבית הישראלי, לבין קוסטה ריקה שכשלה בקמפיין המוקדמות מהבית של מרכז אמריקה. השוויצרים שפתחו את קמפיין המוקדמות בצורה איומה עם תיקו מול ישראל והפסד ביתי ללוקסמבורג, המשיכו בצורה מדהימה ולאחר מכן השיגו שישה ניצחונות ושתי תוצאות תיקו בשמונה משחקים. מאז העלייה שיחקו השוויצרים שני משחקי אימון מול נורווגיה ואורוגוואי והפסידו בשניהם. קוסטה ריקה שבד"כ חוברת די בקלילות לשתי הנציגות של מרכז אמריקה, ארצות הברית ומקסיקו, איבדה את המקום השלישי להונדורס שתתפוס את מקומה במונדיאל. בשני משחקי האימון מאז ההדחה הקוסטריקנים  הפסידו  מול ארגנטינה וצרפת אך למרות זאת הם הרשימו מאוד בשני המשחקים ומול נבחרת בינונית כמו שוויץ הם בהחלט יכולים להוציא תיקו מכובד. ההימור: X (יחס 3.50)  

משחק מספר 18: הולנד – גאנה: משחק אימון מרתק שיערך באמסטרדם בין שתי קבוצות שבוודאי יציגו כדורגל התקפי ומהנה. נבחרת האורנג' הציגה קמפיין מוקדמות מושלם ובו לא שמטה אף לא נקודה בכל שמונת המשחקים. מאז אותו קמפיין קליל שיחקו ההולנדים חמישה משחקי אימון, שמתוכם סיימו בתיקו עם אוסטרליה, איטליה, ופרגוואי ובשני המשחקים האחרונים ניצחו את ארצות הברית ומקסיקו. גאנה שתגיע ללא הכוכב הגדול ביותר שלה מייקל אסיין, שגם יפסיד את המונדיאל עלתה למונדיאל בצורה די קלילה ומתוך שניים עשר משחקים היא ניצחה בשמונה, סיימה בתיקו מול מאלי, והפסידה שלוש פעמים. גם באליפות אפריקה האחרונה הגנאים הציגו יכולת מצוינת, ונעצרו רק במשחק הגמר מול מיצרים. למרות שההולנדים פייבוריטים מובהקים למשחק, היחס על ניצחונם הוא נמוך ומדי ומול נבחרת מוכשרת כמו גאנה שיכולה להפתיע כל נבחרת יחס זה גם לא כל כך משתלם. ההימור: 1 (יחס 1.15)


משחק מספר 21: פורטוגל – קמרון (1+): משחק האימון המסקרן ביותר שיערך היום מפגיש בין שתי נבחרות אטרקטיביות עם התקפות קטלניות. פורטוגל שהייתה בבית המוות עם הונגריה,דנמרק ושוודיה, אומנם לא הרשימה במיוחד בקמפיין המוקדמות, אך לבסוף היא עלתה מהפלייאוף אחרי ניצחון כפול על נבחרת בוסניה. שני חסרונות בולטים בסגל של קרלוס קיירוש הם צמד הבלמים המצוינים ריקארדו קארבליו ופפה שיעדרו בגלל פציעה, אך עם התקפה דורסנית שמורכבת מדקו, סימאו, רונאלדו ונאני די קשה לחשוב על חיסרון הגנתי. הקמרונים שכרגיל עלו מהבית האפריקאי עשו זאת בצורה מרשימה, ומתוך שניים עשר המשחקים בקמפיין, הפסידו רק פעם אחת לטוגו, סיימו פעמיים בתיקו, וניצחו בתשעה משחקים. גם לקמרונים סגל מצוין שכולל שחקנים כמו מביה,וובו, סונג ומעל כולם כמובן סמואל אטו. למרות הפייבוריטית של המקומיים קמרון היא נבחרת שיכולה להקשות על כל אחת מאריות הכדורגל העולמי, והיא לא תפסיד במפגש המרתק. ההימור: 2 (יחס 2.25)  

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק