4 המלצות WINNER ליום שישי

כמדי יום ב-TELESPORT, אנו מעניקים לכם מספר המלצות WINNER מיוחדות. היוםĠאנו נתמקד בארבעה משחקים במסגרת הליגה הגרמנית השנייה ומשחקה של האלופה האיטלקית בגנואה

יום שישי 29 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT

גרמנית שניה:

משחק 4: ארמיניה בילפלד - אוניון ברלין - 1 (יחס 1.90)

בילפלד מדורגת במקום האחרון בטבלה עם ניצחון אחד בלבד מפתיחת העונה לצד שבעה הפסדים ותיקו. היא תשחק היום בבית מול אוניון ברלין שמדורגת במקום ה-15 בטבלה כשזו גם לא ממש להיט העונה והיא אחרי שלושה הפסדים בחמשת המשחקים האחרונים שלה וכמו בילפלד עם ניצחון אחד בלבד העונה. שישה משחקים היו בין השתיים בעבר, חמישה מהם הוכרעו לטובת הקבוצה הביתית. רק ߑגלל שברלין חלשה אף היא, אני מאמין שבילפילד תנצל את הביתיות שלה בכדי להשיג ניצחון שני העונה.

משחק 5: גרויט פירט - אוהה - 1 (יחס 1.60)

פירט מדורגת במקום הרביעי בטבלה כשהיא אחרי שני הפסדים רצופים 2-0 בליגה מול הרטה ברלין ובגӑיע 4-2 בבית מול אוגסבורג. מולה תשחק היום אוהה שבמקום השלישי בטבלה כזו אחרי שלושה ניצחונות בארבעת המחזורים האחרונים ולה נקודה אחת יותר מאשר לפירט. אוהה ניצחה רק פעם אחת בלבדב מהלך חמשת המשחקים האחרונים בין השתיים כשהיא מפסידה בשלושה משחקים מתוך הארבעה כשבפۙרט היא מפסידה בארבעה משחקים מתוך חמישה. אוהה קבוצה מצויינת אך לדעתי פירט בבית חזקה מאוד והיא תנצל את זה. אני מסמן כאן 1, אך מגבה ב-X.

משחק 6: פ.ס.וו פרנקפורט - פאדרבורן - 1 (יחס 1.70)

פרנקפורט מדורגת במקום השישי בטבלה עם ש۠י הפסדים בשלושת המשחקים האחרונים שלה, אחד בגביע ואחד בליגה כך שלמעשה בליגה היא אחרי שלושה ניצחונות בארבעת המשחקים האחרונים שלה. בגביע היא הפסידה בבית רק 1-0 לשאלקה במשחק מצויין שלה. היא תשחק היום מול פאדרבורן שמדרוגת במקום ה-12 בטבלה כשזו אחרי שנ יניצחונו۪ בית רצופים ושני הפסדי חוץ רצופים. בעונה שעברה נפרדו הקבוצות בתיקו מאופס בפרנקפורט כשפרנקפורט מנצחת בפאדרבורן בסיבוב השני. במשחק גביע שנערך לפני חודש ניצחה פרנקפורט את פאדרבורן 2-0. המארחת טובה יותר ולדעתי גם במשחק הזה, קבוצת הבית תנצח.


איטלקית ראשונה:

משחק 18: גנואה - אינטר - 2 (יחס 1.85)

גנואה במקום התשיעי בטבלה עם שלושה ניצחונות במהלך ארבעת המשחקים האחרונים שלה, אך מהם הוא בגביע מול גרוסטו אחרי הארכה. היום גנואה תארח את אינטר שבמקום השלישיȠבטבלה כשזו אחרי שלושה ניצחונות במהלך חמשת המשחקים האחרונים שלה. אינטר תמשיך להיות פצועה וגם היום היא תחסר מספר שחקנים חשובים. עם זאת, אינטר טובה יותר מגנואה וכשהיא מנצחת את גנואה במהלך חמישה משחקים מתוך השבעה האחרונים בין השתיים, אז הבדלי הכוחות כאן ברוריӝ. לדעתי אינטר תנצח בגנואה אך לדעתי ... כדאי לגבות כאן ב-X מפתיע.


תגובות

טלספורט בפייסבוק

1