אימון הפועל חיפה בוטל עי השחקנים

זרם המים במתחם האימונים לא פעל גם הבוקר ושחקני הקבוצה החליטו שלא לעלות לאימון הבוקר, אחרי אסיפה שערכו במתחם האימונים. למזלם, או שלא, המשחק מול#מכבי ת"א ביום שני

יום שישי 29 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT

כפי שפורסם רק אתמול, שחקני הפועל חיפה נמצאים כבר תקופה תחת הבעלים יואב כץ והטענות הולכות ומחריפות. הבעיה האחרונה במתחם האימונים של הקבוצה היא הפסקת זרם המים, כתוצאה מחוב לעירייה.

זו לא הפעם הראשונה ששחקני הפועל חיפה מתלוננים על המצב, כפי שעשו בעבר כאשר נאלצו לרכוש מכספם האישי משקאות אנרגיה וגרביים, אבל לאימון הבוקר (שישי̩ הם החליטו שלא לעלות בעקבות זרם המים שנותק במתחם האימונים.

שחקני הפועל חיפה לא החרימו את האימון, אלא הגיעו למתחם האימונים וכשראו שזרם המים עדיין לא פועל התכנסו וקיבלו את ההחלטה המשותפת. קפטן הקבוצה, אייל טרטצקי, העביר לניצן שירזי את החלטת חברәו שלא לעלות לאימון. עוד אתמול איימו שחקני הקבוצה כי האימונים יופסקו אם זרם המים לא יחודש. לאחר שהודיעו על החלטתם, עזבו השחקנים את המקום.

ביום שני הקרוב תארח הפועל חיפה את סגנית המוליכה, מכבי תל-אביב, אבל זה כנראה לא מפריע לבעלים, יואב כץ שנשאߨ רגוע בתוך כל ההמולה ואמר השבוע דבר שכבר ספק אם אכן יקרה: "ביום שישי אנחנו חוזרים לאימונים מלאים, הכול ישכח עד למשחק ביום שני, שבו אני בטוח שננצח את מכבי תל אביב".

כמו שחקניו שאיימו שלא יעלו לאימון אם לא יחודש זרם המים, עושה יואב כץ̠ומאיים לעזוב את מתקן האימונים בקריית חיים אם טענותיו לא ייבדקו. כץ דורש לבדוק את השעונים במקום וכן למחוק מספר חובות שנצברו בחודשים יוני ויולי, חודשיים בהם הקבוצה לא התאמנה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק