פרננדז מגיע לישראל. מכבי עוקבת

דריו פרננדז יגיע במהלך יום רביעי לישראל וייפגש עם מנכ"ל בית"ר ירושלים, איציק קורנפיין, כדי לדון על עתידו. קורנפיין מעוניין שהקשר ימשיך לשחק ביוון. מכבי תל-אביב ממתינה להתפתחויות

יום שלישי 01 יוני 2010
מערכת TELESPORT
הקשר האחורי הארגנטינאי, דריו פרננדז, יחליט בימים הקרובים היכן ישחק בעונה הבאה. כפי שפרסמנו אתמול בלעדית ב-TELESPORT, הקשר שכרטיסו שייך לבית"ר ירושלים, עשוי לעבור למכבי תל-אביב המעוניינת ברכישתו.

דריו פרננדז שיחק בעונה האחרונה באריס סלוניקי ומספר רב של קבוצות ביוון מעוניינות בארגנטינאי. פרננדז הבהיר למקורביו כי הוא לא מעוניין להמשיך באריס מאחר והקבוצה היוונית התקשתה לעמוד בתנאי שכרו בחודשים האחרונים. מאידך, לפרננדז ברור שאין סיכוי שבית"ר ירושלים תעמוד בשכרו בעונה הבאה.

איציק קורנפיין, ביחד עם הקשר, ינסה למצוא לארגנטינאי קבוצה לעונה הבאה כשהאופציה המועדפת על השחקן היא הליגה היוונית. עם זאת, קיים עדיין סיכוי שפרננדז ישחק במכבי תל-אביב אך הדבר תלוי גם בהסכמתו של השחקן וגם במכבי תל-אביב, שתצטרך לשלם לבית"ר ירושלים דמי השאלה ולעמוד בתנאי שכרו של הקשר האחורי המצטיין.

בכיר במכבי תל-אביב אמר היום ל-TELESPORT: "אבי נמני יודע שפרננדז הוא שחקן ברמה מאוד גבוהה, אבל כל עוד לא יתברר לנו שהוא מעוניין לשחק בישראל, הדבר לא רלוונטי".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק