חשש: רוני לוי ישוחרר מאוניראה

מאמן אוניראה הרומנית הורחק משמונה משחקים בפועל ונקנס ב-36 אלף יורו אחרי שהתבטא בחריפות כנגד התוצאות בליגה הרומנית. הערכה: העונש הכבד יוביל לשחרורו של רוני לוי מואניראה

יום שלישי 01 יוני 2010
שלמה חסיד

מאמן אוניראה אורזיצ'יני הרומנית, רוני לוי, נענש בחריפות על-ידי ההתאחדות הרומנית אחרי שהתבטא כנגד סיום העונה בליגה הרומנית והתוצאות במשחקים, כשבין היתר דובר על ניצחון של קלוז' בדקה ה-94 אחרי שהיא נותרה בעשרה שחקנים.

אוניראה סיימה את העונה כסגנית האלופה, בכך איבדה את התואר, וכל שנותר למאמן הישראלי בסיום העונה הוא להגיד: "עשינו פיניש מצויין בסיום העונה אבל זה לא הספיק לנו. אתה מגיע למשחק ואומרים שאין סיכוי שקלוז' תפסיד וזה באמת קורה".

בעקבות כך נקבע היום עונשו של המאמן הישראלי - שמונה משחקי הרחקה בפועל וקנס כספי של 36 אלף יורו. לאחר גזר הדין, עליו צפויה הקבוצה לערער, אמר המאמן הישראלי: "תמיד אמרתי שהליגה הרומנית מאוד מאוזנת ושיש מאבק קשה על האליפות. מעולם לא אמרתי שהתוצאות נקבעו מראש".

גורם ישראלי, המכיר היטב את הכדורגל הרומני, סיפר הערב ל-TELESPORT: "מדובר בעונש קשה מאוד ועכשיו אוניראה בבעיה. לא ייתכן שהם יסכימו לשחק רבע עונה בלי מאמן. רוני לוי עשוי להיות בבעיה ועל-פי מה שאני מכיר את הכדורגל הרומני, הדבר עלול לגרום לסיום דרכו בקבוצה. אני מניח שאוניראה תערער על העונש, אבל אם העונש יישאר על שמונה משחקים אני מתקשה לראת איך אוניראה מאפשרת לו להמשיך לעבוד".

אוניראה תשתתף בעונה הבאה במוקדמות ליגת האלופות אחרי שסיימה את העונה במקום השני. רוני לוי הגיע לקבוצה בפגרת החורף ולא השכיל להשאיר אצל הקבוצה את תואר האליפות.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק