בוריילו ורוסי מחוץ לסגל של ליפי

חלוץ מילאן מרקו בוריילו וחלוץ ויאריאל ג'וזפה רוסי, נשארו מחוץ לסגל הסופי של מרצ'לו ליפי ונבחרת איטליה למונדיאל. פאביו קוואליירלה בפנים

יום רביעי 02 יוני 2010
אסף בילגורי
 מאמן נבחרת איטליה, מרצ'לו ליפי, פרסם את הסגל הסופי שיצא למסע לדרום אפריקה. השמות הבולטים שיישארו בבית ולא יעמדו לטובת הנבחרת בניסיון להגן על התואר, הם שני החלוצים מרקו בוריילו וג'וזפה רוסי.

בוריילו, בן ה-27, כבש העונה 14 שערים במדי מילאן, אבל לא כבש בארבע הופעות במדי הנבחרת. רוסי, בן ה-23, לא היה בשיאו העונה וכבש רק 10 שערים במדי ויאריאל.

שחקנים נוספים שנופו: שוערה של פאלרמו סלבטורה סיריגו וחברו להגנה מתיאה קסאני, יחד עם קשרה של קליארי אנדראה קוסו.

מי שיסע עם הנבחרת לדרום אפריקה, הוא חלוץ נאפולי פאביו קוואליירלה, שנתן עונה טובה בליגה, אבל קיבל ביקורות מהעיתונאים המקומיים על הופעותיו בנבחרת.

הסגל המלא:

שוערים: ג'יאנלואיג'י בופון (יובנטוס), מורגן דה סנקטיס (נאפולי), פדריקו מרצ'טי (קליארי).

הגנה: סלבטורה בוצ'טי (גנואה), לאונרדו בונוצ'י (בארי), פאביו קנאברו (יובנטוס), גיורגיו קיליני (יובנטוס), דומניקו קריסקיטו (גנואה), כריסטיאן מאג'יו (נאפולי), ג'יאנלוקה זמברוטה (מילאן).

קישור: מאורו קמורנסי (יובנטוס), דניאלה דה רוסי (רומא), ג'נארו גאטוסו (מילאן), קלאודיו מרקיסיו (יובנטוס), ריקרדו מונטוליבו (פיורנטינה), אנג'לו פלומבו (סמפדוריה), סימונה פפה (אודינזה), אנדראה פירלו (מילאן).

חלוצים: אנטוניו די נטלה (אודינזה), אלברטו ג'ילרדינו (פיורנטינה), ויצ'נזה יקווינטה (יובנטוס), ג'ימפאולו פציני (סמפדוריה), פאביו קוואליירלה (נאפולי).

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק