רוצים לחגוג עליה לאליפות אירופה

הולכות ונשלמות ההכנות של הנבחרת הצעירה לקראת המשחק הגורלי ביום שישי מול שבדיה. אריאל הרוש: אנחנו חייבים את הקהל מאחורינו". בן סהר: "יש לנו את הכלים לנצח את שבדיה ולעלות ליורו"

יום רביעי 02 יוני 2010
מערכת TELESPORT
 חרף האיומים של שחקני נבחרת שבדיה ובקשתם לא להגיע לישראל, הנבחרת של מוטי איווניר, תארח ביום שישי בנס ציונה (17:00) את נבחרתה המקבילה של שבדיה, במשחק בו היא חייבת לנצח כדי לשמור על סיכוי להעפיל ליורו 2011.

הבוקר, ערכה הנבחרת אימון בסגל מלא, מלבד ביבארס נאתכו הפצוע, ששיתופו במשחק מול השבדים עדיין מוטל בספק גדול. נאתכו יעבור היום בדיקה נוספת במפשעה ורק מחר או בשישי בבוקר ייקבע אם הוא יוכל לשחק.

בנבחרת שמחו לקבל בחזרה לסגל את בן סהר החלוץ ואריאן הרוש השוער, ששהו עם הנבחרת הבוגרת בדרום אמריקה. אריאל הרוש, שיעמוד בין הקורות התייחס למשחק הגורלי מול השבדים: "כולנו כאן במטרה משותפת והיא להעפיל לאליפות אירופה".

הרוש, בונה על הקהל שיגיע למשחק ואמר: "יש בנבחרת שלנו שחקנים מצוינים, ואנחנו צריכים את האוהדים מאחורינו. אני משוכנע שהאצטדיון בנס ציונה יהיה מלא, ואנחנו צריכים להרגיש את הקהל דוחף אותנו לכל אורך 90 הדקות כדי שנקבל הרגשה ביתית".

בן סהר, חלוצה של אספניול אמר לקראת המשחק: "אני משוכנע שכל אחד מהשחקנים ייתן את כל מה שיש לו מול שבדיה כדי שנוכל לעשות עוד צעד לעבר משחקי הפלייאוף על העלייה ליורו".

יש לציין שהכניסה למשחק תהיה חופשית ובהתאחדות לכדורגל מצפים לראות את האיצטדיון בנס ציונה מלא מפה לפה.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק